Baharın Habercisi Renkler!

18 Mar 2017

 

Sezonun trend rengi fuşyanın, çok iddialı bir renk olduğunu düşünürsek, tüm kombinde kullanılması yerine tamamlayıcı parça olarak detaylarda tercih edilmesi daha uygun olacaktır. (Takı, saat, fular, ayakkabı, çanta) Rengi biraz daha sakinleştirmek adına, beyaz ve gri ile alternatifli kombinler hazırlayabilirsiniz. Siyah ile fuşyanın uyumu iki net renk olduğu için tercih edilmemesi doğru olacaktır.

Hardal, safran rengi ve açık sarı olmak üzere, sarının birçok tonunu da bu sezonda vitrinlerde göreceğiz. Kombinlemesi kolay olan açık sarıyı; ekru, gri, beyaz ve yeşil ile tercih edebilirsiniz. Sokak stilinde rahatça kullanacağınız çiçek desenli açık sarı rengini elbiselerde, tulumlarda kullanabilirsiniz. Daha zayıf hanımlar kloş etek ve yazlık bomber ceket kombinini alternatif olarak düşünebilir. Crop paça pantolonların üzerine beyaz oversize gömleklerle yazın serin bir kombin oluşturabilirsiniz. Gömleğinizin yakasına takacağınız ananas desenli broşla kıyafetinize şık bir dokunuş katmış olursunuz.

Yaz davetleri için, ton sür ton trendinin devam ettiği bu dönemlerde sarının tonlarıyla baştan aşağı şık ve minimal bir kombin hazırlayabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta tercihinizde ise, dore ve lame iki rengi de kullanabilirsiniz.

Ben sizler için hardal ve fuşya renklerinin en yoğun kullanıldığı parçaları seçtim. Sizlerinde beğeneceğine eminim…

Görsellere tıklayarak ürünleri daha detaylı inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir