Başörtüde Yeni Devrim: Coolmax Teknolojisi

02 Tem 2016

 

Gün geçmiyor ki bir yenilikle karşılaşmayalım. Eskiden teknoloji dendiğinde aklımıza sadece elektronik cihazlar gelirken artık hayatımızdaki en küçük ayrıntıda bile teknoloji kelimesini kullanır olduk. İlk başta sadece askeri üniformalarda kullanılan nano teknoloji geçen zaman ve kaydedilen ilerleme ile hepimizin faydasına sunulmaya başladı. Son birkaç senedir bu alanda en çok dikkat çeken teknoloji ise “Coolmax”. Coolmax kumaş kullanılan teknoloji sayesinde daha serin tutmayı vaad ediyor. Peki nedir bu coolmax tam olarak derseniz ise özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Serin ve rahat tutar,
  • Vücuttan nemi uzak tutar,
  • Hızlı kurur,
  • Yumuşak, hafif, nefes alabilen ve doğal bir yapıya sahip…

Genel olarak toparlandığında ise Coolmax teknolojili kumaşlar nemi vücuttan uzaklaştırarak kullanıcıyı serin ve kuru tutmaya yardımcı oluyor. Ayrıca yine Coolmax kumaşlar uzun süreli ve dayanıklı kullanıma sahip oluyorlar.

 

Her ne kadar Coolmax markası 30 senedir hizmet verse de bizler daha yeni bu teknoloji ile tanışıyoruz. Ülkemizde çok sık karşılaşmadığımız Coolmax teknolojisini bizlerle buluşturan marka ise Tuva Şal oldu. Coolmax teknolojisi ile sadece şal değil aynı zamanda bone de üreten marka yazın sıcağında tesettürüne dikkat eden hanımlara deva olmaya geliyor.

coolmax bone

İlk olarak boneler ile başlayacak olursak Tuva Şal Coolmax teknolojisini her gün kullandığımız klasik bone modellerine ninja bonelerde kullanmış. Bonelerde lacivert rengini tercih eden Tuva Şal, şal modellerinde ise birçok farklı renk seçeneği sunuyor.

coolmax şal

Kaymayan penye kumaş dokusuna sahip Coolmax şallar yaz aylarında büyük bir kolaylık sağlıyor. Üstelik Tuva Şal, tüm bu teknolojiyi biz kullanıcılara en uygun fiyatlarla sunuyor.

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir