BAYRAM İÇİN MODANİSA’YA ÖZEL EN YENİ STİLLER

27 Tem 2020

COVID-19 salgını nedeniyle sevdiklerimizden uzak geçirdiğimiz Ramazan Bayramı’nın telafisini, güzel yaz günleri eşliğinde Kurban Bayramı ile yapmaya hazırlanıyoruz. Birçoğumuzun aylar sonra sevdiklerini ilk kez göreceği bayram tatili için sadece Modanisa’ya özel Refka, Alia ve Benin koleksiyonlarının en yeni parçalarıyla hazırladığımız stil önerilerine gelin beraber göz atalım!

Doğal kumaşlar, doğal desenler: Refka

Çiçek desenleri, volanlar, tropic esintiler gibi 2020 yaz sezonunun en popular trendlerini klasik şıklık ile birleştiren Refka, risk almadan moda akımlarını takip etmek isteyenler için. Tesettür elbiselerden tuniklere, takımlardan pantolonlara kadar uzanan Refka 2020 Yaz Koleksiyonu’nun en yeni parçaları bayram dolabınız için size bekliyor.

Büyük beden şıklık: Alia

Büyük beden şıklığın en sevilen markalarından Alia, modanın ve tarzın beden ölçüsüyle ölçülemeyeceğini yeni Yaz 2020 Koleksiyonu ile ispatlamaya devam ediyor. Yenilenen koleksiyonunda daha çok doğal tonların ve pastel renklerin öne çıktığı Alia, bayram için büyük bedenin yanında oversize tercih edenlerin de favorisi olmaya aday.

Her zaman genç ve enerjik: Benin

Bayram dolabınızı yenilerken stilinizi de tazelemek isterseniz, Benin 2020 Yaz Koleksiyonu’na bakmadan geçmeyin! Bu yazın en sevilen trendlerinden etnik desenler ve pastel tonlar, her yaştan genç ruhları bekliyor.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir