Bayram Ettirecek Stil Önerileri

17 Tem 2015

Hanımlar için bayram; temizlik, aile ziyaretleri ve tüm bunları kısıtlı zamana sığdırmak demek. Alışveriş düşünülecek son şey oluyor haliyle.

Ramazan bayramında alışveriş yapmaya fırsatı olmayan hanımlar için, Kurban bayramında ve diğer zamanlarda ihtiyaçları olacak kombin önerileri hazırladık.

Yeni sezon gelmeden indirimli ve şık parçalardan kaçırmamanız gerekenleri sizinle paylaşmak istiyoruz.

cepli-uzun-tunik--fusya--refka-119586-2

Dört mevsim giyilebilecek kıyafetlerden olan tunikler, eksiklikleri hep hissedilecek parçalardan. Refka beş renk seçeneği ve %41 indirimi ile hanımların beğenisini kazanıyor. Stil ipucumuz ise; tüm renklerin kolayca pantolon veya etekle kombinlenebilir olması. Siz en sevdiğiniz eşarbınızı seçin yeter. Ürüne göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

dugmeli-uzun-elbise--turkuaz--too-trip-142429-1

Uzun zamandır hasret kaldığımız sade ve şık modellerden biri Tootrip markasına ait. Çok kullanışlı olmasının yanında, her zaman her yerde giyilebilir. Bir kolye ile havasını değiştirip davetlerde kullanın, ya da başka renk kemerlerle renk uyumu yakalayın. Turkuaz rengine uyumlu bir çok ton var:  Pudra, lacivert, beyaz, siyah, altın tonları gibi… Dökümlü kumaşı ve sade kesiminin olduğunuzdan zayıf göstereceğini de ekleyelim. Ürüne göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

uzun-kap--visne--benin-128089-4

,Benin Style yaz günü bunaltmayan kumaşı ve rahatlığı ile kullandığım favori markalardan. Üstelik farklı ürünlerle kombinlenebilecek modellere sahip. İndirimli olduğunu ve çabuk tükendiğini hatırlatırım. Eğer uzun ceket seviyorsanız, daha şık ve elegan bir görünüm için tek renk pantolon ve tunikle kombinlemelisiniz. Tunik ve pantolonunuz benzer kumaşlardan olursa daha da şık bir duruş yakalamış olursunuz. Şal veya eşarbınızın rengi böylelikle tamamen zevkinize kalmış olur. Ürüne göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

pelerinli-ferace--kina--mervin-131421-5

Ferace almayı düşünen hanımlara farklı bir model Mervin’den geliyor. Şallarını severek kullandığımız Mervin markası, pelerinli ferace modelini kına yeşili ile buluşturmuş. Yine de siyahtan vazgeçmem diyorsanız farklı renk seçeneklerine göz atabilirsiniz. 48 bedene kadar mevcut olan bu ferace hem kullanışlı hem de fazla kilolarını saklamak isteyen hanımların sırdaşı olmasını sağlayacak. Kol ve yakada kullanılan işlemelerin çok zarif durduğunu da eklemek isteriz. Ürüne göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

Tesetturgiyim.com ailesi olarak bayramınızı kutluyoruz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir