Bayram Kombinleri

30 Haz 2016

Ramazan ayının belki de en tatlı yanı hemen peşine gelen bayram tatili. Ailelerin, eşin dostun bir araya gelip hasret giderdiği o üç gün belki de senenin en eşsiz günlerinden. Bütün yıl görüşemediğimiz yakınlarımızla hasret giderdiğimiz bayramın tatlı telaşesi ise tabii ki kıyafet seçimi. Her bayram bayramlık alınarak büyüyen bizlerin büyük bir kısmı için o bayram heyecanı hala ilk defa giyilen ayakkabıların bağcıklarında, gömleklerimizin iliklerinde gizli. Eğer siz de bizim gibi bu heyecanı hala yaşıyor ve “Ne giyinsem?” diye düşünüyorsanız, bu yazıdaki önerilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. 
Her zevkten hanımlara hitap edecek 3 farklı kombin hazırlamaya çalıştık. Ayrıca kombinleri hazılarken de eteği, pantolonu ve elbiseyi tercih eden herkese fikir vermek adına ayrı ayrı hazırladık. Umarız sizlere biraz olsun fikir verebiliriz. bayram kombini

İlk kombinimiz günlük olarak pantolon ve etektense elbiseyi tercih edenler için. Özellikle yaz aylarında rahat eden ve kullanabilen hanımlar için elbisenin rahatlığı tartışılmaz. Tek parça oluşu ve pantolona göre nefes alan yapısından dolayı birçoğumuz elbiseye yöneliyoruz.

Elbiseler ayrıca renk bütünlüğünden dolayı kombin yaparken de çok parçalı seçeneklere göre büyük kolaylık sağlıyor. Bu tarz maxi elbiseleri sıcak günlerde şık sandaletlerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bayram gibi özel günlerde daha çok küçük çantaları tercih edebilirsiniz. Beline takacağınız bir kemer elbiseye farklı bir hava katacaktır. bayram kombini İkinci kombinimiz ise etek şıklığından vazgeçemeyenler için. Söz konusu tatil olunca aklımız biraz deniz ve kuma gitti. Sonuç ise böyle marine temalı bir kombin oldu. Midi ve maxi elbiselerin en güzel yardımcılarından birisi stilettolar. Klasik bir gömlek ve düz bir çantayla tamamlayabileceğiniz kombininizi büyük bir kolye ile kombinleyerek canlandırabilirsiniz. bayram kombini

Son kombinimiz ise şıklık için rahatından vazgeçemeyen hanımlar için. Eğer pantolonun rahatlığından vazgeçemeyenlerdenseniz bu kombin tam size göre. Bu sene çok moda olan çok desenli parçaları daha sakin parçalarla kombinleyerek dengeyi sağlayabilirsiniz. Biz desenli tuniği içerisindeki renklerle tamamladık. Kombinin çok sönük olmaması adına pantolonunuzda da cesur davranabilirsiniz. Bol paça ve renkli pantolonlar böyle durumca oyunu değiştiren parçalardan. Yine aynı şekilde yaza en çok uyan aksesuar şüphesiz ki güneş gözlükleri. Tarzınızı yansıtan bir güneş gözlüğü ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir