Bayrama Geri Sayım Başladı!

07 Sep 2016

Yaz boyunca tatile çıkamayanlar, yaptığı tatilden umduğu gibi keyif alamayanlar ve çocuklar okula başlamadan ailecek bir kafa dinleseydik diyenler için; Kurban Bayramı tatiline geri sayım başladı! Uzun bir tatili beraberinde getiren bayram; okullar açılmadan önce şehirden kaçış için de son bir fırsat niteliğinde. Evden ayrılamayanlar ve akrabalarla hasret giderecekler içinse, kurban telaşı ve koşuşturmacası bayram sevinciyle birlikte dolu dolu yaşanacak.

Okul ihtiyaçları ve bayramlık alışverişiyle çocukların yüzünü güldüren bu telaşlı günler; biz hanımlar için de “ne giysem?” sorusunun ilk akla geldiği anlardan. Sonbahara geçerken eski ve yeni sezon koleksiyonları arasında kararsız kalsak da, bu güzel havalar özgürce giyinmemiz için gayet müsait. Yazlık tuniklerin üzerine son moda bir kap ekleyerek şıklığın tadına varabilme lüksüne en çok bu mevsimde sahibiz. Özgün stillere imza atmak için biraz ilhama ihtiyacınız varsa, bayrama özel olarak Modanisa‘da hazırlanan kombinlerle baştan aşağı şık hissetmek elinizde.

 

modanisa-bayram

Palmiye desenlerin bu sezonda olduğu gibi, gelecek sezonlarda da trend olacağı kuşkusuz. Şehirde yazı yaşamak için canlı renkler ve desenlerin kombinlendiği enerjik bir stilden başkası düşünülemez.

modanisa-bayram

Güçlü renkler, güçlü stillere eşdeğer! Bayramın en zarif duruşuna sahip olmak bu kombinle çok kolay.

modanisa-bayram-2

Kırmızının gücü, bol paça pantolonların rahatlığını zirveye taşıyor. Olmazsa olmazımız trençkotun eşlik ettiği bir kombinle, her hava koşuluna hazır hissedeceksiniz.

modanisa-bayram-3

Kombinleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *