Bayramlık Kombinin Sadece 100 TL

10 Haz 2017

 

Bayramlık kombin yapmak için son günü beklemek istemeyenlere özel seçimlerimiz özel fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Seçenekler arasında ihtiyacınıza uygun parçaları keşfedebilirsiniz.

Gözünüzden kaçan indirimler ve outlet fırsatları, hızla tükenen kategoriler arasında. Kendinize uygun bedeni bulmak, avantajlı fiyatları yakalamak her zaman mümkün olmuyor. Alışverişi son güne bırakmak ise hem bütçe açısından hem de ihtiyaçlarımıza yönelik alışveriş yapma şansından bizi mahrum bırakıyor. Size özel yaptığımız kombinler, hem bayramlık olarak hem de dilediğiniz gün kullanabileceğiniz tarza sahip. Üstelik kaçırılmaması gereken fiyatlarla.

İlk bayramlık kombini gençlere özel geliyor. Nakış trendi, rahatlığı ve tok duruşu ile tafta şal ve yaz mevsiminin olmazsa olmazı beyaz pantolon. Bu üçlü bayramdan sonra da favoriniz olacak. Boyunuz çok uzun değilse, görseldeki pantolona çok uygun bir fiyata sahip olup başka kıyafetleriniz ile de kullanabilirsiniz.

Nakış İşlemeli Tunik 54.90 TL

Beyaz pantolon 24.99 TL

Tafta Şal 19.90 TL

Bebe mavisi tunik yaz mevsiminin modası geçmeyen rengi. Uzun, kırışmayan kumaştan ve çok rahat bir tuniğe ihtiyacınız varsa, avantajlı fiyatı yakalayarak edinmeniz mümkün. Kot pantolon bu tarz tuniklerin altına kullanmak isteyeceğiniz parçalardan. Dört mevsim giydiğimiz kot pantolonların indirime girmesini hepimiz bekliyoruz. Beklemeden bakabilir, deseni ile çok sevilen eşarbı da bu kombine ekleyebilirsiniz.

Bebe mavisi tunik 49.90 TL

Kot Pantolon 39.99 TL

Desenli Eşarp 9.90 TL

Elbise modelleri, tercihi sadelikten yana olup, desen hakkını şallarda kullanmak isteyenler için gittikçe artıyor. Bu modellere bakarken rahat ve kullanışlı olmasına önem veriyoruz. Pamuklu şal kullanımı da aynı sebepten ötürü arttı. Uygun fiyat, şıklık ve rahatlık bu kombinde bir arada. Renklerin uyumunu yakalamanız için aşağıya linklerini de ekliyoruz.

Haki elbise 49.90 TL

Desenli Pamuklu Şal 49.90 TL

Klasik parçalar arıyor ve kombin yapmasının daha kolay olduğunu düşünüyorsanız, kattığı asil duruşu da biliyorsunuz demektir. Her gardıropta beyaz bir tunik, siyah pantolon ve siyah ayakkabı olmalı. Bu parçalar dilediğiniz ortamda giyilebildiği için aynı zamanda çok ekonomik. Bir kolye ile havasını anında değiştirebilirken, klasik veya spor bir duruşu sadece ayakkabınızı değiştirerek yakalayabilirsiniz.

Beyaz Tunik 40 TL

Siyah Dar Paça Pantolon 29.99 TL

Siyah Ayakkabı 29.90 TL

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir