Bella Hadid Bu Kez Türbanıyla Manşet

03 Eki 2018

1996 doğumlu model Bella Hadid, ünlü moda dergisi Harper’s Bazaar’ın Arap dünyası için yayınlanan (Harper’s Bazaar Arabia) versiyonuna kapak oldu.

Roma’da, 16’ıncı yüzyıldan kalma bir villada yapılan çekimlerden ikisinde, Bella Hadid’i türban, başörtüsü ile görüyoruz.

Bella Hadid’in doğum yeri, Los Angeles Amerika. Ancak annesi Hollandalı iken, baba Mohammed Hadid ise Filistinli. Aile kendisini Müslüman olarak kabul ediyor. Bella’nın kendisinden büyük bir kız kardeşi (Gigi Hadid) ve bir de erkek kardeşi (Anwar Hadid) var. Ancak anne ve babalarının diğer evliliklerini de katarsak, toplam 7 kardeşler.

Bella, 2014 yılında tam fotoğrafçılık okumaya başlamıştı ki, ablası gibi model olması teklif edilince, hemen kabul etti. Ancak modellik kariyeri bitince illa okula dönüp moda fotoğrafçılığı üstüne eğitim almak istediğini söylüyor. Şimdiye dek Tom Ford, Diane von Furstenberg, Tommy Hilfiger, Jeremy Scott, Topshop, Burberry, Philipp Plein, Moschino, Missioni, Bottega Veneta ve Marc Jacobs gibi birçok ünlü markanın podyumunda yer aldı. Pek çok ünlü dergiye de kapak oldu.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir