Ben Olsam Bunları Alırdım

12 Aug 2016

 

“Ben olsam bunları  alırdım” her alışverişte duyduğumuz meşhur arkadaş tavsiyesi, hatta mahalle baskısında hallice bir durumun cümlesidir. 🙂

Aldığımıza pişman olmaktan kötüsü, bu cümleyi kasada ödeme yaptıktan sonra duymaktır. Satış görevlileri ve sinsi arkadaş baskısına maruz kalmadan “Beğendim aldım” demek gibisi yok.

Biz  de “Ben olsam bunu alırdım” diyeceğiz, ama tek bir farkla! Beğenmezseniz iade var, baskı yok…

ben olsam

Yaz mevsimi, düğün, nişan, kına gibi davetlerle geçiyor. Başka organizasyonlar da cabası. Her duruma uygun, ferah ve canlı hissettirecek bir elbise sizi ne giysem düşüncesinden kurtarabilir. İndirim ve size özel %30’a varan ekstra indirim kuponunuz ile daha fazla seçenek size göz kırpacak.

Elbise: 240,00 TL

ben olsam

Kaplar gardırobumuza girdi gireli, her satın aldığımız kıyafette aynı pratikliği arıyoruz. Biraz daha şık ve modern yapıya bürünmüş olanları daha fazla seviyoruz. Giy-çık tarzı kaplardan olan bu parçayı, sadelikten hoşlanan hanımlara özel.

Kap: 109,90 TL

ben olsam

Bir yaz akşamı, bundan daha şık ve rahat olamazdı. Spor veya klasik, nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış. Düz renklerden desenli kumaşlara geçiş, tüm dünyada ilgi görmeye devam diyor. Gardırobunuzda desenlere ve renklere yer açın.

Uzun Tunik: 99,90 TL

ben olsam

Maskülen modeller, hayal gücünü harekete geçiriyor. Bu sezonun trend iki detayı kareli desenler ve drapeler bu tunikte bir araya gelmiş. Farklı ve özgün kıyafetler giymeyi tercih edenler için seçenekler oldukça fazla. Aşağıdaki fiyat bilgisine tıklayarak, bir çok modele ulaşabilirsiniz.

Kareli Tunik: 129,90 TL

ben olsam

Yine farklı ve özgün bir model, ferace seven hanımlara özel. Sade olsun, ama şık detaylar istiyorum diyorsanız, bu feracenin detayları da gözünüze çarpmış olmalı. Şifon detaylı feraceyi, sadece aksesuarlarınızı değiştirerek her yerde kullanabilirsiniz. Fermuarlı oluşu, hızlı bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı oluyor.

Fermuarlı Ferace: 119,90 TL

ben olsam

Son seçimimiz uygun fiyat, kalite ve şıklık arayan hanımlar için. Tam 13 renk ve geniş beden seçeneği ile gardrobunuza katılmayı bekliyorlar. Bu parça da diğerleri gibi her ortamda kullanılabilir. 38-48 beden arası asimetrik tunikler, hızla tükenenler arasında yerini alıyor.

Ürünlerin tamamını fiyat bilgisine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Asimetrik Tunik: 49,90 TL

 

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *