Benin 2017 Bahar ve Yaz Sezonu

11 Mar 2017

 

Çetin bir kış dönemini geride bırakırken baharı ve yazı özledik. Bize baharı özleten kışın gösterdiği güzelliklerdir. Soğuk havaların yorgunluğu, karın yağışının güzelliği ve sonrasında baharı özlememiz hep bir sonrasını beklememizden kaynaklanıyor. Kış olmasa baharı böylesine özlemezdik. O yüzden sıcak havaları rahat ve serin tutacak kıyafetlerle karşılamaya hazırlanalım. Benin 217 bahar ve yaz sezonu yine serin tutacak pamuklu kıyafetleri ile size güzel bir koleksiyon sunuyor. Rahatlığı ve spor kıyafetleri sevenler için oldukça ideal. Sizin için seçtiğim parçalara hep birlikte göz atalım.

Hızlıca giyinip çıkmanız mı gerekiyor? O halde pantolonunuz üzerine çizgili ve pamuklu bu tunik tam sizin tarzınız olacak. Tarzdan önce rahat edebileceğiniz bir modeldir.

Tek parça giyinmek her zaman tercihiniz ise; pamuklu elbiseyi gözden geçirebilirsiniz. Rahatlığı kadar şık duruşu da yaz günlerinde size eşlik edecek.

Kot etek her sezon da ve mevsim de vazgeçilmeziniz mi? O halde buna bir bakın. Çünkü önden düğmeli hali oldukça spor ve şık bir hava katıyor. Bir de kot etek hiçbir zaman modası geçmeyen, yıllarca kullanabileceğiniz ve sizi modanın kalıplarından çıkarabilecek parçalar arasında yer alıyor. Dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz.

Mevsimsel geçişler de en çok üzerimize “ne giyeceğiz” derdine düşeriz. Bir soğuk, bir sıcak olan havalar şaşkınlığa uğratır. Böyle zamanlar da en çok mevsimsel dış kıyafetlerdir. Benin spor kap modeli ile size şık bir tasarım sunuyor. Rengi, dokunuşu, tarzı ve rahatlığı sayesinde severek giyeceğiniz modellerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benin 2017 bahar ve yaz dönemini daha yakından incelemek için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir