Benin Style 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

10 Şub 2015

Modanisa.com, tesettür giyim alanında ilklere imza atmaya devam ediyor!

“Benin Style” adıyla yepyeni bir markayı bünyesine katan Modanisa; 2015 İlkbahar-Yaz sezonu için genç çizgiye hitap eden yenilikçi bir koleksiyon hazırladı. Özellikle genç kızlara yönelik  giyim modelleriyle ön plana çıkan bu koleksiyon; rahat ve spor-şık parçalardan oluşuyor.

“Çok çeşit, çok moda” mottosuyla yola çıkan Modanisa,  ekonomik ve ulaşılabilir bir ürün yelpazesiyle modayı yakından takip eden muhafazakar genç kesime farklı alternatifler sunuyor.

z-yarasa-kollu-tunik--kirmizisiyahkrem--benin-style-104240-2

z-desenli-tunik--haki--benin-style-102522-1

“Benin Style Koleksiyonu”, enerjik renklerden oluşan tunik modelleriyle; motivasyonunuzu her zaman yüksek tutmayı amaçlıyor.

z-kapsonlu-tunik--ekruyesil--benin-style-105396-1

z-kolu-buzgulu-tunik--siyahasari--benin-style-104241-1

 Pantolon kombinleriyle dolabımızın kurtarıcı parçası  haline gelen tunikler, genç kızların öğrencilik yıllarında da vazgeçilmez parçası. Benin Style Koleksiyonu‘nda geniş yer verilen tunik modelleri, çeşit çeşit desenli ve baskılı modelleriyle yeni sezona taze bir soluk katıyor.

z-desenli-tunik--siyah--bennin-style-102192-1

z-guvercin-figurlu-tunik--haki--benin-style-102542-1

z-eflatun-cicekli-tunik--eflatun--benin-style-104557-1

 Fotoğraflara tıklayarak Benin Style 2015 İlkbahar-Yaz Sezonu ürünlerine ulaşabilir, farklı modellere göz gezdirebilirsiniz.  Keyifli günler!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir