Betül Aslankaya Tasarımları Görücüye Çıktı

26 Ağu 2014

betul-aslankaya-tasarimlari-gorucuye-cikti

İstanbul Başakşehir tasarım butikleri dediğimizde hiç şüphesiz Betül Aslankaya Butik ilk akla gelen isimlerden oluyor.

Başakşehir’in iddialı butiği Betül Aslankaya Butik; tesettürlü olsun olmasın her bayana hitap etmesi açısından büyük avantaj sahibi ve en başarılı tasarımcıları bünyesinde barındırması sebebiyle büyük kitleye hitap ederek avantajı elinde tutuyor. Hâl böyleyken bir de güzel tasarımcı Betül Aslankaya’nın kendi koleksiyonunu sevenleriyle buluşturmasıyla vazgeçilmezler arasına giriyor. Betül Aslankaya tesettürlü olmamasına rağmen kendine özgü tarzını, hijab’a kattığı modern çizgisiyle buluşturuyor. Kısa zamanda kendini kanıtlamış bir tasarımcı olarak yeni koleksiyonuyla iddalı bir giriş yaptığını görmekteyiz. Artık tesettür giyim tasarımcıları arasında yerini alan Betül Aslankaya; bu sezon ile birlikte her sezon yeni koleksiyonlarını sizlerin beğenisine sunacak. Takı tasarımlarındaki özgürlüğü ve sıradışılığı elbise tasarımlarında da karşımıza çıkıyor.

Betül Aslankaya 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu modern tesettürlü bayanların tercih edeceği özgün tasarımları ile göz alıyor. Sizler için seçtiğimiz modelleri incelemenizi ve Betül Aslankaya facebook hesabından takip etmenizi tavsiye ederiz.

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-1

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-2 betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-3

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-4

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-5

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-6

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-1-7

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-3

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-5

betul-aslankaya-2014-koleksiyonu-8

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir