Betül Cevahir Online Alışveriş Sitesi

26 Ağu 2014

betul-cevahir-online-alisveris-sitesi

Tesettür giyim tasarımcıları arasına ismini yazdıran Betül Cevahir, online satış üzerinden müşterilerine hizmet veriyor.

Betül Cevahir tasarımlarının en önemli özelliği; özellikle dış giyimde kullanılacak ürünlerin, şık ve modern duruşlarının yanı sıra mümkün olduğunca bol, vücut hatlarını belli etmeyecek kesim ve uzunlukta tasarlanmış olmasıdır. İş hayatında aktif rol alan ve sosyal hayatın içinde bulunan muhafazakar bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri modeller tasarlayan Betül Cevahir günümüzdeki algının aksine bol ve uzun kıyafetler giyerek de şık olunabileceğini göstermek istiyor.

Betül Cevahir kimdir?

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu Betül Cevahir, dünyalar tatlısı bir kız annesi ve bunun yanı sıra işin de başarıyı yakalamış bir mimar . Gelinlik tasarımcısı olan annesi sayesinde uzun zamandır moda ve tasarımla iç içe olmuş ve sonunda kendi tasarımlarını oluşturarak moda sektörüne adım atmış. İlk koleksiyonunu profesyonel anlamda Ocak 2014’te çıkarmış olsa da giyim sektörüyle ilişkisi, gelinlik modaevi işleten annesi sebebiyle uzun yıllara dayanıyor. Koleksiyon görücüye çıktıktan sonraki bir ay sadece online satış yaparak, Samsun hatta Karadeniz bölgesinin muhafazakar giyim sektöründeki açığı farkedip, hemen sonrasında talepler doğrultusunda butiği faaliyete sokmaya karar vermişler. Kısa sürede hem yurtiçi hem de yurtdışı toptan ürün talepleri aldıklarından, şuan bunların görüşmelerini sağladıklarını ve kısa süre sonra İnşallah Betül Cevahir markası ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı seçkin butiklerde yerini alacağının müjdesini veriyor.

betul-cevahir-koleksiyonu-12

betul-cevahir-koleksiyonu-11

betul-cevahir-koleksiyonu-2

betul-cevahir-koleksiyonu-13

betul-cevahir-koleksiyonu

betul-cevahir-koleksiyonu-14

betul-cevahir-koleksiyonu-3

betul-cevahir-koleksiyonu-4

betul-cevahir-koleksiyonu-5

betul-cevahir-koleksiyonu-7

betul-cevahir-koleksiyonu-8

betul-cevahir-koleksiyonu-9

betul-cevahir-koleksiyonu-10

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir