Beverly Hills Polo Club ile Zamansız Şıklık

09 Şub 2017

 

Kombin tarzının en büyük tamamlayıcılarından birisi şüphesiz saatler. Günün her anında yanımızda olan bu kullanışlı aksesuarlar küçük olabilirler. Ancak tarzımıza etkileri oldukça büyük! Birine baktığınız zaman onu ele veren birkaç kilit parça vardır. Çanta, gözlük, ayakkabı ve saat. Eğer bu ürünlerde  doğru seçimleri yaparsanız her zaman için belli bir standardın üstündesiniz demektir.

Beverly Hills Polo Club saatlerde kalite ve uygun fiyatı bir araya getiriyor. Birbirinden farklı zevklere hitap eden geniş bir koleksiyona sahip. Klasik modellerden tutun da son moda eğlenceli saatlere kadar her tarzda ürün mevcut. İşte markanın geniş ürün skalasından sizin için seçtiğimiz modeller.

Moda anlamında yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan birisi saatler. Bu yüzden gerçekten sevdiğiniz bir saat bulduysanız peşini bırakmayın! Beverly Hills Polo Club klasik ve spor detayları bir araya getirmiş. Deri kayışı ve taş detayları ile spor şık tarzı tercih eden kadınlara bu şık modeli şiddetle öneriyoruz.

Bazılarımızın saat konusunda çok kesin bir çizgisi vardır. Klasiklerden vazgeçemeyiz. Eğer siz de bu güruh içerisindeyseniz metal kordonlu saatleri tercih etmenizi öneririz. Daha uzun süre deforme olmadan kullanılabiliyor olmaları en büyük artıları. Bunun yanı sıra sade çizgileri sayesinde her yere rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şık ve klasik bir seçenek olmalarının yanında metal kordonlu saatlerin büyük bir artısı daha var. Özellikle yaz aylarında ister istemez terliyoruz. Bu da deri saatlerin kordonlarında hoş olmayan bir kokuya sebep olabiliyor. Eğer siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız tercihinizi metal saatlerden yana kullanmanızı öneririz.

Eğer aksesuarlarınızda sıkça hem gümüş hem de gold detaylara yer veriyorsanız çift renkli metal saatleri tercih etmenizi öneririz. Böylece bir taşta iki kuş vurabilirsiniz. Ayrıca multi color saatler sayesinde paradan tasarruf edebilir ya da bütçenizi daha kaliteli bir saat  almak için kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok tercih edilen materyallerden birisi de silikon. Nereye dönsek silikondan yapılmış rengarenk ürünlerle karşılaşıyoruz. Mutfak eşyalarından tutun da çantaya kadar!

Tabii ki saat tasarımcıları da bu materyali kullanmamazlık etmiyorlar. Rengarenk silikon saatler gününüze renk ve enerji katacak. Özellikle saate alışmaya çalışan gençler için en eğlenceli seçenekler silikon kayışlı saatler!

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir