Birbirinden Güzel 10 Kına Hediyesi

14 Eyl 2016

Düğün sezonu tüm hızıyla devam ederken gelinler ve damatların koşuşturmaları bitecek gibi görünmüyor. Bu tatlı koşuşturmada düğün / kına mekanı, davetiye, pasta, kuaför, gelinlik, damatlık derken liste uzayıp gidiyor. Eşsiz bir düğün güzel bir kına organizasyonu için en küçük detaylar bile düşünülüyor. Her şey yerli yerinde olsun ama biraz da farklı olsun istiyorsanız işler biraz daha karmaşıklaşıyor. Hal böyle iken çorbada tuzumuz olsun diyerek 2016’nın güzel gelinlerine hiç olmazsa kına hediyelerini seçerken yardımcı olacak birbirinden güzel kına hediyelerini bu yazıda bir araya getirdik. Teklif bizden seçim sizden.

kına hediyesi3

Birbirinden güzel çiçek sepetleri ile sevdiklerinizi ve sizi sevenleri mutlu edebilirsiniz. Kına konseptinize uygun renkler ile güzel bir kombinasyon hazırlayabilir farklı bir kına hediyesi ile davetlilerinizi şaşırtabilirsiniz.

Yapma çiçekler güzel ama mis gibi kokan çiçekleri tercih ederim diyorsanız gerçek çiçeklere kıymak yerine küçük şişelere gül,lavanta, sümbül vb. kokular ile doldurup üzerini küçük çiçekler ile süsleyerek taçlandırabilirsiniz.

kına hediyesi

Malum havalar sıcak oynamakdan yorulan davetlilerin en çok hoşuna gidecek olan serin içecekler ve tabi serinlemelerine yardımcı olacak şık yelpazeler sizce de çok şirin görünmüyorlar mı? Yaz aylarının favori hediyeleri sıralamasında bence ilk sıralar bu şirin yelpazelerin.

kına hediyesi4

Küçük süs bitkileri de doğa severler için mükemmel bir kına hediyesi olabilir. Şirin süs bitkileri ve memnuniyetinizi belirten küçük bir not her şeyi daha da güzelleştirmek için yeterli.

kına hediyesi5

El emeği göz nuru minik lavanta yastıkları sevimli bir kına hediyesi olabilir.

61c43a55a98744b9126644c02a7cb659

Böyle şık bilekliklere kim hayır diyebilir? Rengarenk çiçeklerle süslü cıvıl cıvıl bileklikler kınanızı şenlendirmeye gelen arkadaşlarınızı oldukça memnun edecek bir hediye.

kına hediyesi6

Hanımların vazgeçilmez aksesuarı aynalar ile misafirlerinizin gönlünü fethedebilirsiniz. Bu minik olduğu kadar marifetli aynalar ile sevdikleriniz her bakış da sizi hatırlayacaklar.

kına hediyesi8

Sevginizin simgesi kalpli metal kutu içinde kokulu mumlarda farklı bir kına hediyesi olabilir.

kına hediyesi8

İçinizi ısıtacak rengarenk ispirto ocaklarını süslü püslü şişelerde sunup minik çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Güzel bir kına organizasyonun da her şey gönlünüzce olsun.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir