Bohem Haftasonu Kombini

22 Ağu 2015

Yepyeni bir hafta sonu kombini ile yeniden merhaba! Bir haftayı daha ardımızda bıraktık ve onca işten güçten sonra bence hepimiz biraz olsun rahatlamayı hak ettik. Bu sene podyumlarda en çok göze çarpan tarzlardan birisi de bohemdi. İlk başta bize biraz uzak ve yabancı gelse de aslında bol kesimleri ve rahat kumaşları ile tesettüre en kolay uyarlanabilecek stillerlerden birisi.

Etnik desenlere sahip etekler birçok farklı markada oldukça geniş bir fiyat skalası ile satılıyor. Aynı şekilde kısa pamuklu üstler de elimizin altındaki markaların renk renk ürettiği bir parça. Yani düşününce genel olarak bohem tarzın ana parçaları aslında hep yanı başımızda, sadece bir araya getirmemiz gerekiyor.

haftasonu tesettür kombini

Saydığım bütün parçaları bir araya toplayarak az da olsa size fikir verecek bir hafta sonu kombini hazırladım. Kısa bir üst altına efil efil bir etek, minik bir çanta ve sandaletle hazırsınız! Eğer olaya biraz daha canlılık katmak isterseniz bileklikle kombininizi zenginleştirebilirsiniz.

Siz de bu tarz kombinleri Modanisa.com’un birbirinden zengin ürün seçenekleriyle hazırlayabilirsiniz. Ürünlere göz atmak için tıkla!

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir