Bol Paça Trendine Ayak Uydur

18 Kas 2015

Trend gider, stil kalır desek de bazı trendler hayatımızın zirvesinde yaşar. Tıpkı bol paça pantolonlar gibi… Geçtiğimiz yıllarda dar paça pantolonlar tüm kadınların tarzına yansımış olsa bile bazıları için bu söz konusu değil. O zaman 2015’16 sezonunda dar paçalar “out” bol paçalar “in” diyoruz. Yeni sezon bol paça seven kadınların yılı olacak. Hiç şüphesiz bu trendi tarz olarak kullanmayan moda severlerde yaşamının her alanına yansıtacak. Ancak bol paça giymenin bir usulü var. Yeterince bol olan bir kıyafeti daha fazla bol ve uzun parçalarla boğmak yerine kısa ceket, yelek, tuniklerle kombinleyebilirsiniz. Mesela önü açık olacak şekilde uzun bir yelek tercih edin. Ya da daha tarz bir parça ile bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Asimetrik tunikler bol paça kombinlerinize ilham verebilir. Bir de bol paça pantolonlarla dolgu topukları tavsiye ediyorum. Oldukça şık bir seçim olacak. Elbette tarzınızda önemli. Eğer spor pantolonsa giydiğiniz ayakkabı seçiminizi daha düz taban tercih edebilirsiniz. Bol paça trendini yaşamak için yeni sezon modellere hep birlikte göz atalım.

bol-paca-kot-pantolon--acik-mavi--neways-129852-1

“Tensel” her zaman tavsiye ettiğim  bir pantolon. Giyimi rahat, bol, kesimi ve kumaşı gün içerisinde rahat etmenizi sağlar. Üstelik ister klasik, ister spor parçalarlar kombinlenebilir. Tamamen tarzınıza kalmış.

bol-paca-pantolon--saks-tuncay-131489-1

Rengarenk klasik pantolonlara ne dersiniz?

bol-paca-pantolon--lacivert--benin-143296-1

Günlük hayatınızda da  tercih edeceğiniz bol paça pantolon modelleriyle tarzınızı kolaylaştırın.

bol-paca-pantolon--bordo--benin-143294-1

Aynı modelin farklı renkleriyle dolabınızı dizmeye başlayabilirsiniz. Bu kadar şık ve tarz pantolonları her zaman bulamayabilirsiniz. Bol paça benim tarzım diyenler, tarzını trendlerle yenilemek isteyenler tüm modelleri görmek için tıklayınız.

gamze-polat

Gamze_Polat_Tesettur_Giyim

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir