Bonede Rahatlık; Clima Fit Bone

30 Tem 2015

Merhabalar;

Bugün sizlere müjdeli bir haber vermek istiyorum. Biz tesettürlü hanımların en çok sıkıntı duyduğu konulardan biri de; gün boyu hava almayan saçlarımızdır. Sıcak yaz günlerine adım attığımız şu günlerde de bu rahatsızlığımızı gidermek, başımızı bir an olsun rahat ettirmek için şifon şallardan tutun da pamuk içerikli başörtülerine kadar her seçeneği kurtarıcı olarak görürüz.

İpek şallar her ne kadar başımızı daha serin tutar gibi gelse de; esas meselenin sıkı bonelerle başladığı göz ardı edilemez. Bone kullanmak eşarp ya da şal kullanmaktan daha zorlayıcı bir konudur. Yaptığınız topuzun sabit durmasını sağlamak için boneyi sıkıca bağlamanız gerekir ve bu tüm gün başınızı sıcaktan bunaltır, hatta baş ağrısına sebep olur.

clima-fit-bone-beyaz--ecardin-139727-1clima-fit-bone-beyaz--ecardin-139727-2  clima-fit-bone-beyaz--ecardin-139727-3

clima-fit-bone-pudra--ecardin-139730-1 clima-fit-bone-pudra--ecardin-139730-2clima-fit-bone-pudra--ecardin-139730-3

Yılların deneyimli eşarp markası Ecardin, hanımların bu derdine bir nebze olsun çare olmak amacıyla; alın kısmı serin tutan esnek viskondan, topuz kısmı ise likralı tülden oluşan çok hoş bir bone modeli tasarlamış. Adı da kendisi gibi serin; “Clima Fit Bone”. Dikişsiz ve ferahlatan tasarımıyla alın kısmında gözüken dikişten rahatsız olan hanımlara da derin bir nefes aldıracak bone; kanserojen madde içermeyen özel kumaşı sayesinde cildinizle dost.

clima-fit-hijab-bone-koyu-gri--ecardin-139754-1 clima-fit-hijab-bone-koyu-gri--ecardin-139754-2clima-fit-hijab-bone-koyu-gri--ecardin-139754-3

clima-fit-hijab-bone-acik-vizon--ecardin-139755-3 clima-fit-hijab-bone-acik-vizon--ecardin-139755-1 clima-fit-hijab-bone-acik-vizon--ecardin-139755-2

Dilerseniz boynu örten modelini de farklı şal bağlama stilleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Bu modelde de alın kısmı dikişsiz ve geniş bırakılırken topuz kısmı yine hava geçiren likralı tülden tasarlanmış. Gerçekten büyük rahatlık. Fiyatları da normal bir boneden çok farklı değil. Boyunluklu boneler 12,90 TL, bağcıklı boneler ise; 7,90 TL’den satışa sunuluyor. Ben en kısa zamanda deneyip, sıcak yaz günlerinde bir nebze de olsun başımı rahat ettirmeyi düşünüyorum. Bence siz de bir düşünün. Keyifli günler!

Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir