Bueno Hakiki Deri Bot Kalitesi

25 Oca 2018

 

 

 

Son yıllarda ayakkabı konusunda çok hassaslaştığım için genellikle deri tercih ediyorum. Bu defa Bueno marka el yapımı deri ayakkabıyı denemek istedim. Sonuç olarak çok memnun kaldım.

Bir kez bile ayağıma vurmadı. Giydiğimden beri rahat ediyorum ve aynı zamanda günlük olarak şık duruyor. Bueno kalitesini test ettikten sonra verilecek ücreti hakkettiğini düşüyorum. Birkaç tane ucuz ama kalitesiz ayakkabılarım olacağına bir tane kaliteli ayakkabı almak benim için en karlı alışveriş. Haydi hep birlikte Bueno bot modellerine göz atalım ve sizin içinde bir tane seçelim.

bueno-deri-bot-kislik-ayakkabi

Ben bu tasarımı tercih ettim. Rengi kadar tasarımı da ilgimi çekti. Fermuarı çapraz bir şekilde geliyor. Yanlarındaki püsküller ve üzerindeki kırışıklıklar ayağınızda tarz bir hava yaratıyor.

bueno-deri-bot-kislik-ayakkabi

Aynı modelin farklı rengi ve süet olanı da var.

bueno-deri-bot-kislik-ayakkabi

İster etek, ister pantolon kombinlerinizde tercih edebileceğiniz bir bot. Üstelik klasik renklerden sıkılanlara lacivert renk bir alternatif olabilir.

bueno-deri-bot-kislik-ayakkabi

Haki yeşil son yılların vazgeçilmezi haline geldi. Benim de kış aylarında çok tercih ettiğim renklerin başında yer alıyor. Çünkü birçok kombinle muhteşem uyum sağlıyor.

bueno-deri-bot-kislik-ayakkabi

Vizon güzel bir renk tercihi. Üstelik böylesine tarz bir tasarımla bot ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bir bottan tüm beklentilerinizin daha fazlasını yaşamak istiyorsanız kesinlikle Bueno markasını tercih edin. Ayaklarınız çok rahat edecek ve üstelik çok uygun fiyatlı olanları bütçenizi sarsmayacak. Renkler, tasarımdaki detay geçişleri kalite ile buluşunca ortaya harika şeyler çıkıyor. Bueno bot modellerine göz atmak için tıklayın…

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir