Bürün Markası 2016 Tesettür Yaz Koleksiyonu

14 Jun 2016

Kıyafetlerinizin daima çok fonksiyonlu olmasından mı yanasınız? Hem günlük şıklığınıza, hem de özel davetlere hitap edecek kıyafetler daima tarzınız haline mi geldi? Bunun en büyük sebebi giyime çok fazla vakit harcamamak ve bütçe açısından aldıklarınızı uzun seneler giymek yatıyor. Ve bu iyi bir düşüncedir. Aldıklarınızı uzun yıllar giyebilmek ve her ortamda ayak uyduruyor olması önemlidir. Bürün markası 2016 yaz koleksiyonunda tam da istediklerinizi bulacak ve dolabınızı yenileme konusunda ikna olacaksınız. Uzun süredir eksikleriniz var ve bunları tamamlayamadıysanız Bürün markası ile tamamlayın. En önemlisi fiyat olarak oldukça uygundur. Hep birlikte tasarımlara göz atmaya başlayalım.

dugmeli-kap--pudra--burun-203110-1

Bebe yakalı kap modeli görünüşte elbiseyi andırmıyor mu? Birkaç aksesuarla özel davetlerde elbise olarak tercih edebilirsiniz. Belindeki kumaşını bir kenara atıp daha şık bir tasarım kemerle anında elbise yapmanız mümkün.

desenli-tunik--mor--burun-209290-1

Bu tuniği kot pantolonlarınızla da tercih edebilir özel günlere de kullanabilirsiniz. Altına uzun ispanyol paça bir pantolon ve dolgu topukla davete hazırsınız. Ertesi gün kot pantolon ve babetlerle güne uyum sağlayın.

desenli-elbise--vizon--burun-209265-1

Elbisenin kumaşı başlı başına bir tasarım. Gerek özel günlerde, gerek iş hayatınızda kullanabileceğiniz bir model.

desenli-etek--mercan--burun-209273-1

Ya bu eteğe ne diyeceksiniz? Kot bir gömlek ve spor ayakkabılarınızla günlük tercih edebilecekken arkası uzun önü kısa tuniklerle anında davete hazırsınız.

asimetrik-kesim-tunik--fusya--burun-209287-5kolyeli-tunik--lacivert--burun-209269-209269-1desenli-elbise--mint-yesili--burun-209262-1dugmeli-kap--mor--burun-209254-1desenli-etek--yesil--burun-209271-209271-1desenli-tunik--krem--burun-209289-1

“Bürün” ile farklı bir tarza bürünmeye hazırsanız tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *