Butik Simge 2015 Kap Ve Pardesü Modelleri

11 Şub 2015

Modanisa ailesinin yeni üyesi Butik Simge, Unlimited Koleksiyonu ile tesettür giyim modasına taze bir soluk katıyor. Sezonun trendi desenler, kürk yakalar, püskül ve deri detayların bir arada kullanıldığı koleksiyon, kaliteli kumaş seçimi ve usta işçilikle birleşerek kaliteden ödün vermeyen modeller sunuyor.

Her parçada, zarafetini koruyarak güçlü bir duruş sergileyen şehir kadınını vurgulayan koleksiyon; feminen ve maskülen stili birbiriyle harmanlıyor.

z-puskullu-kap--kahve--butik-simge-105470-2

z-desenli-cepli-kaban--siyah--butik-simge-105462-1

z-brokar-desen-pardesu--ekru--butik-simge-105433-2

Pardesü ve kaban modellerinde genellikle kemerin tercih edildiği göze çarpıyor. Styling görevini Büşra Erdoğan Toraman‘ın üstlendiği koleksiyonun çekimleri dış mekanlarda gerçekleştirilmiş. Böylece kullanılan renklerin gerçekte de ne kadar canlı olduğunu keşfedebiliyorsunuz.

z-desenli-manto--mor--butik-simge-105463-1

z-kare-desenli-kaban--kahve--butik-simge-105471-2

Bu sezon kazayağı desenin eksik olmadığı bir koleksiyon neredeyse yok gibi. Butik Simge koleksiyonuna karo desenlerini de ekleyerek düz renklerle kombinlemiş. Çok da güzel bir model çıkmış ortaya.

z-karo-desenli-kap--saks--butik-simge-105465-1

z-kazayagi-pardesu--siyah--butik-simge-105445-1

[wa-wps]

Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Yorumlar

  1. Pınar diyor ki: Nisan 15, 2015 at 09:32:14

    Kapanmayı Düşünen biri olarak ürünleriniz kombinleriniz ve yazılarınız bana adeta ilham veriyor. Benim gibi cesaret bulamayan ve bunun için dış kaynaklardan ilham almayı bekleyen tüm hanımlar için modanisa’ya teşekkür eder, yazılarınızı ve kombinlerinizi dikkatle takip etmekte olduğumu belirtmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir