Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

04 Şub 2015

Artık özel günler,  tesettürlü ve büyük beden hanımların korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Şık olmak sadece zayıf hanımların hakkı değil. Doğru model ve renkteki ürünlerle hem şık hem de zarif gözükebilirsiniz. Özgün ve şık tasarımların yer aldığı modanisa.com adresinden oldukça zengin içerik ile alışveriş yapabilirsiniz.

Siyah renk bu büyük beden abiye elbise;  bir çok ten rengi ile uyum sağlaması ve model özelliği bakımından büyük bedenler için ideal bir parça. Şifon detayı ile göbek ve sırt bölgesi yağlanmasını kamufle edebilecek nitelikteki bu ürünün fiyatı sadece 279,90 TL.

z-uzeri-tul-detayli-omuzu-tasli-elbise--lacivert--nurla-abiye-95073-1

Salaş sırt ve kol detayları ile hareketlendirilen dantel abiye elbise de sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir. Fiyatı ise: 199.90 TL.

z-payet-detayli-abiye-elbise--kirmizi--hede-100815-1

Şifon üzerine giydirilmiş dantel ve taşlı süslemeleri ile dikkat çeken abiye elbise pardösü kullanan hanımlar için uygun bir model.  Fiyatı ise: 379,90 TL.

z-uzeri-dantel-kaplamali-abiye-elbise-murdum--nurla-abiye-100371-6

Özel günlerin vazgeçilmezi gold rengi ve ipek şifon kumaş bir araya getirilince, hem zarif hem de büyük bedendeki tüm olumsuzlukları kamufle edecek özellikte bir model oluşturulmuş. Fiyatı:214,90 TL.

z-dantel-detayli-abiye-elbise--gold-siyah--saliha-83006-1

 

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir