Büyük Beden Abiye Modelleri

15 Ağu 2015

Özel günlerde hazırlanmak hepimiz için çok zor. Haftalar öncesinden elbisemizden ayakkabımıza, ayakkabımızdan aksesuarımıza kadar her şeyi ayarlayıp hazır edip o günün gelmesini bekliyoruz. Bütün bu hazırlık eğer büyük beden giyiniyorsanız çeşit kısıtlılığından dolayı biraz daha zorlu olabiliyor. Bu yüzden beğendiğim birkaç modeli sizlerle paylaşarak biraz olsun yükünüzü hafifletmeyi umuyorum.

buselik-abiye--siyah--nesrin-emniyetli-128479-128479-3Farklı ve şık tasarımları ile ön plana çıkan Neslihan Emniyetli’nin Buselik modeli barok desenlerini üzerinde taşımayı seven bayanların çok severek kullanacağı bir tasarım. Üstelik kollarındaki hareketlilik sayesinde yaz aylarına uygun bir hareketliliğe de sahip.

klasik-abiye-elbise--bordo--ten--modaysa-120116-1Renkli ama sade bir şeyler ile mi özel davetlerde ışıldamak istiyorsunuz? O zaman Modaysa markasının manşet ve göğüs kısmındaki payetler ile zenginleştirilmiş elbisesine bakmalısınız. Şifon etekleri bırakın yaz meltemleri ile uçuşsun.

pullu-abiye-elbise--pudra--hede-127830-1

Son modelimiz ise He&De markasının özellikle genç bayanlara çok yakışacağına inandığım bu modeli. Pudra renginin masumiyetini ve sadeliğini güpür detaylar ile taçlandırmaya ne dersiniz?

Tüm abiye elbise modelleri için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir