Büyük Beden Bayramlık Elbise Modelleri

19 Eyl 2015

Bayramlıklarını telaşeden son güne bırakanlar burada mı? Eğer buradaysanız bu yazı tam da size göre! Bayrama sayılı günler kala ev temizliği, iş güç, çocuklar derken kendine zaman ayıramayanlar hala çok da geç kalmış sayılmaz değil mi? Eğer yaşanan gecikmeden dolayı arama kısmında daha fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız okumaya devam edin lütfen.

Gance markasının 54 bedene kadar ürettiği güpür detaylı bu ikili takım dantelin asaletini ve bordonun ağırlığını seven hanımların bir numaralı bayramlığı olmaya aday. Ağır renklerin taşlı düğme ve dantel gibi ağır detaylarla desteklendiği bu güzel takımı satın almak için linke tıklamanız kafi.

gupur-detayli-ikili-takim--bordo--gance-148539-1Bayramın mutluluğunu üzerine de renkler vasıtası ile taşımayı sevenler CML Collection’ın şifon elbisesine göz atmasını öneririm. Sadece rengi ve deseni ile değil, büyük bedene en çok yakıştırdığım kumaşlardan şifonun da kullanılması ile bu elbise benim gönlümü fethedenlerden birisi oldu. CML Collection’ın desenli şifon elbisesini satın almak için linke tıklayabilirsiniz.
desenli-sifon-elbise--kirmizi--cml-collection-140304-2He&De’nin kadife elbisesi bana nedense her görüşümde eskileri anımsatıyor. Sanırım bu nostaljinin en büyük sebebi kadife kumaş tercih edilmiş olması. Farklı renk seçenekleri de bulunan elbisenin ben en çok mor rengini beğendim. Klasik kesim ve kumaşa sahip olan elbise yaka ve ceplerde kullanılan taş detayları ile renklendirilmiş. He&De kadife elbiseyi satın almak için tıklayınız. 
cepli-elbise--mor--hede-100788-6Son seçimim ise Müsemma markasından yana oldu. Bu sene oldukça moda olan degradeyi çiçek desenleri ile zenginleştiren marka elbisede ikinci katta şifon kullanarak kusurların kapatılmasına yardımcı olmuş. Çiçek kenarlarında bulunan taşlar ise elbisenin gündelik kıyafetler arasından kolayca sıyrılmasını sağlıyor. Sizin bayramda tercihiniz ne olacak? Ürünü incelemek için tıklayınız.
gizem-elbise--gri--musemma-136607-1

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir