Büyük Beden Elbise Şıklığı

11 Mar 2015

Özellikle yaz aylarında büyük bedenlerin en rahat ettiği parçaların başında elbiseler geliyor. Her ne kadar son zamanlarda pantolon da biraz biraz görülse de evrensel olarak şık olmak istediğimiz zaman hepimizin eli elbiselere kayıyor.

Saliha markasının renk geçişli bu elbisesinde beni çeken bir şey var ama nedir bilemiyorum. Renkleri ve duruşu çok hoşuma gidiyor. Yakasının ve kollarının ilikli oluşu kullanım kolaylığı sağlayacak detaylar.

z-desenli-elbise--mor--saliha-87808-1

Pudra tonları son bir kaç yıldır olduğu gibi bu senede revaçta. Kombin yaparken rengin naifliği sayesinde bütün renkler  uyum sağlıyor ve bu tonlar insanı hiç yarı yolda bırakmıyor.

z-nervurlu-elbise--vizon--n-k-collection-100573-1

Özellikle tesettürlü bayanlarda en sevdiğim parçalardan birisi kot elbiseler. Sanırım küçükken annem sık sık kullandığı için bana her zaman çok sıcak ve samimi geliyorlar. Yine Saliha markasının şirin detaylara sahip gömlek yakalı kot elbisesi özellikle bahar için gardırobunuzu şenlendirecek bir parça.

z-onu-nervurlu-serra-elbise--kot--saliha-82996-5

Benim sizler için seçtiğim büyük beden elbise modelleri bunlardı, siz en çok hangisini beğendiniz?

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir