Büyük Beden Ferace Modelleri

08 May 2015

Yazın özellikle tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan ferace büyük beden bayanlar için daha da özel bir yere sahip. Çünkü artan kilo ile beraber vücut ısısı da artıyor ve insan daha hafif kıyafetlerle durumu dengelemeye çalışıyor.

Ben de sizler için birkaç büyük beden ferace modellerini derledim;

z-yarasa-kollu-ferace--siyah--cml-74945Şifon ve tül en hafif kusur örtücülerimizden. Yarasa kol trendini tülle birleştirerek bel ve basen bölgesindeki simitlerin ön planda olmasını engelleyen CML ferace fermuarlı oluşuyla da benden artı puan alıyor.

z-yeliz-ferace--siyah--musemma-119622-1

Oldukça farklı bir modele sahip olan Müsemma markasının Yeliz modeli üst bedeni dar alt bedeni geniş hanımların severek kullanacağı bir kalıba sahip. Üstelik yarasa kollu olması ile de içerisinde rahatça hareket edilmesine olanak tanıyor.

z-omuzlari-puskullu-ferace--lacivert--hanimsa-110634-1Son senelerin vazgeçilmez trendlerinden birisi de püsküller oldu.  Büyük bedende kullanılırken oldukça dikkat gerektiren bu detayı Hanımsa ustalıkla feraceye adapte etmiş. Omuzlarında bulunan püskül detayları, şifon astarı ve fermuarı ile ne şıklıktan ne de rahatlıktan vaz geçemeyenlere gelsin!

z-elif-ferace--siyah--musemma-119623-1Özellikle her Dolce&Gabanna defilesini izlediğimde kendimi doreye bulayasım geliyor. Etnik dore detayları ile büyüleyici bir tasarıma sahip bu ferace de Müsemma ailesinin Elif modeli.

Büyük Beden ferace modellerini incelemek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir