Büyük Beden Genç Stil

18 Dec 2015

 

Büyük beden tesettürlü genç hanımların klasik ve şık bir çizgide giyinmelerine yardımcı olmayı hedefleyen Saliha markası bu sezon da aynı çizgide ilerliyor. Büyük beden giyinen birisi olmak başlı başına bir zorluk iken, genç ve tesettürlü büyük beden giyinen birisi olmak çok daha zor. Seçenekler kısıtlı olsa da, Saliha gibi markalar sayesinde biz de kendimizi ifade edecek şeyler bulabiliyoruz. İşte birbirinden renkli ve şık tasarımların arasından sizin için seçtiğim birkaç model;

 saliha elit tunik

Diz altındaki boyu ve çan kesimi ile büyük beden hanımların fazlalıklarını kapatacak kalıptaki Elit tunik, her gününüzü kurtaracak parçalardan. Üzerine giyeceğiniz kap ve yelekler ile havasını tamamen değiştirebilir, kumaş pantolon ve ceketlerle tamamlayarak özel günlerinizde bile tercih edebilirsiniz.

saliha fularlı bluz

Boynundaki fular detayı ile daha klasik dokunuşları beğenenlerin severek kullanacağı bluz, 60’lı yılların havasını gardırobunuza taşıyacak bir parça.

kadife-yelek--yesil--saliha-167988-1

Kadifeyi bu sene podyumlarda sıkça gördük, birçok tasarımcı kendine göre yorumlamıştı. Ancak yerel markalarda o kadar da üzerine düşülmeyen kadifeyi, Saliha Giyim ihmal etmiyor. Uzun kadife yelek özellikle avm gibi iç mekanlarda can kurtaran parçalardan birisi olmaya aday gibi duruyor, siz ne dersiniz?

damla-kadife-elbise--lacivert--saliha-167986-1

Saliha markasının 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonundan sizler için seçtiğim son parça ise, tam boy kadife elbise oldu. Belden oturan kesimi, gömlek yaka oluşu ve belindeki kemeri ile uyumlu olan bu elbise, metalik düğmeleriyle spor ve şık tarza çok uygun, genç yaştaki hanımların tercih edebileceği bir model.

Hepsi ve daha fazlası için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *