Büyük Beden Kışlık Elbise Modelleri

30 Eki 2015

Kışın gelmesi ve hepimizin tatilden çıkıp normal düzenimize geçmemizle beraber, günlük hayatta kullandığımız parçalar da değişmeye başladı. Herkesin kendi rutinine döndüğü kış aylarında arkadaş davetleri de sıklaştı ve dostlarımızı daha sık görür olduk. Tabii ki bu da yazın tercih ettiğimiz rahat giyim ve salaş tarzın yerini hanım hanımcık parçaların almasına sebep oldu. Özellikle orta yaş bayanların en çok tercih ettiği tek parça elbiselerden kışlık birkaç modeli sizler için derledim.

desenli-elbise--siyah--metex-155472-155472-3

Kaliteli büyük beden tesettür giyim denildiğinde aklıma gelen ilk markalardan birisi Metex. Metex markası bu sene de kış sezonunda da markanın klasik çizgisini koruyan tasarımlara yer vermiş. Benim içlerinde en çok beğendiğim model ise iki parça gibi görünen bu lacivert elbise oldu. Üzerindeki mozaiği andıran deseni küçük olduğu için sağlayacağı göz illüzyonu ile olduğunuzdan daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca iki parça görünümü sayesinde sırt ve göbek bölgesindeki fazlalıklarınızı da ustalıkla kapatabilirsiniz.

desenli-elbise-siyah-gri--neslihan-triko-154383-1

Neslihan Triko’nun iri çiçek desenli elbisesi özellikle orta yaş üzeri bayanların severek kullanabileceği bir model.

klos-elbise--siyah--mileny-150887-5

Mileny markasının daha genç tasarımlara sahip olması hepimizin işine gelen bir durum. Özellikle genelde tek parça ve düz kesimli elbiselerin hakim olduğu büyük beden tesettür giyim sektöründe kloş kesime sahip bir model görmek oldukça hoş. Siyah ve somon renklerin tercih edildiği elbiseye gömlek yakada yer verilen gold detaylar çok daha zengin bir hava katmış.

anvelop-elbise--lacivert--beyaz--saliha-154327-1

Saliha markasının anvelop lacivert elbisesi ise en beğendiğim model oldu. Beyaz detayı elbiseye çok daha spor ve genç bir dinamik sağlamış. Sizin en beğendiğiniz model hangisi?

Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir