Büyük Beden Kombin Önerileri

28 Oca 2017

 

Şayet moda bir insan olsaydı, her geçen gün daha tolerans sahibi birisine dönüştüğünü söyleyebilirdik, öyle değil mi? Her türlü bedene, tavra, renge, zevke, kısacası her telden insana açık bir pazar olma yolunda ilerliyor. Eskiden sadece sıfır beden mankenlere açıkken, sokaktan kadınların da bağ kurabileceği bir forma kavuşuyor.

Bunda en büyük pay yine tüketicilere ve birkaç cesur hemcinsimize ait. Son senelerdeki vücut aktivistlerinin verdiği mücadele yavaş da olsa meyvesini veriyor. Artık birçok farklı bedene sahip kadın rahatça kıyafet bulabiliyor. Büyük beden kıyafet üreten firmaların sayısı her geçen gün artıyor. İşte, bu firmaların ürünleri ile hazırladığımız üç farklı tarza göre kombin önerilerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Alia Spor Elbise: 59,90 TL 

Converse Ayakkabı: 129,90 TL

Kadın bedeni özellikle lise ve üniversite çağlarında şeklini tam olarak almaya başlıyor. Eğer bu dönemde genelden farklı bir vücut yapısına sahipseniz, birçok farklı sıkıntı ile karşılaşabiliyorsunuz. Ancak Alia sayesinde kıyafet bulamamak artık bunlardan birisi olmayacak.

Kapüşonlu spor elbiseyi basit parçalarla birleştirin ve uğraşılmamış bir şıklığı yakalayın. Penye şallar bu tarz spor parçalarla her zaman daha iyi sonuçlar verir. Gençlerin vazgeçilmezlerinden olan elektronik aksesuarlar! Onlarla tarzınızı yansıtın. 

 RMG Çizgili Tunik: 79,90 TL

Chicago Polo Sırt Çantası: 39,90 TL

ZenneShoes Spor Ayakkabı: 59,99 TL

Gömlek tunikler, tesettürlü kadınlar için en büyük kurtarıcılardan birisi. Özellikle de okul hayatından çıkıp iş hayatına atıldığımız dönemlerde. Birçok farklı parça ile kombinlenebiliyorlar. Hem ciddi, hem de rahatlar. Üstelik hemen hemen her vücut tipine de uyuyorlar.

RMG markasına ait bu model hakim yaka ve cep detayları ile dengeli bir maskülenliğe sahip. Çizgilerin farklı yönlerde hareket etmesi ise tuniğe farklı bir hava katmış. Gömlek tunikleri kotlarla kombinleyebileceğiniz gibi renkli kumaş pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz. Eğer kombininize biraz renk katmak isterseniz broş ve yüzük gibi aksesuarlardan yardım alabilirsiniz. 

HE&DE Düğmeli Kaban: 199,90 TL

Matmazel Çanta: 179,90 TL

Ayakkabı Havuzu Deri Ayakkabı: 99,90 TL

İnsan zamanla hayatın hızına ayak uyduruyor. Yaş ilerledikçe bizimle beraber giydiklerimiz ve zevklerimiz de değişiyor. Birçoğumuz daha koyu ve sade modelleri tercih etmeye başlıyoruz.

Kaliteye olan düşkünlüğümüz de sanki yaşımızla orantılı bir şekilde artıyor. Kaliteli çantalar denildiği zaman sanırım aklımıza ilk gelen markalardan birisi Matmazel çanta. Ağırlıklı olarak klasik modeller üreten firmanın ürün çeşitliliği oldukça geniş. He&De markası orta yaş bayanlar için birçok farklı grupta büyük beden kıyafetler üretiyor. Sade ve farklı tasarımları ile öne çıkıyorlar. Fiyatları ve kaliteleri paralel olarak ilerliyor.

Birçok farklı rengi bir araya getirerek sade olmaya devam edebilirsiniz. Tonların birbirine uyum sağlaması burada kilit nokta. Desenlerle gardırobunuza biraz canlılık katabilirsiniz.

[wa-wps]

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir