Büyük Beden Mezuniyet Elbiseleri

28 Mar 2017

 

Mezuniyet zamanı giderek yaklaşıyor. Eğitim hayatının en büyük telaşelerinden birisi olan o özel gün için geri sayım başladı!

Herkes o gün için kendini mutlu hissettirecek parçayı bulmaya çalışıyor. Tabii ki bu arayış içindekiler, büyük bedene sahiplerse biraz daha zorlu olabiliyor. Ancak yine de şimdilerde her şey çok daha kolay. Eskiden böyle özel günlerde tek seçenek sonucun ne olacağını bilemediğimiz özel dikimdi. Şu andaysa,  bir tık uzağınızda sayısız seçenek mevcut. İşte sizin için seçtiğimiz mezuniyet elbiseleri;

Modaysa abiyenin, güpür detaylı elbisesi renkli kıyafetleri tercih edenler için birebir. Bej rengi şifon üzerine kırmızı güpür işlemeleriyle zenginleştirilen elbisenin bel kısmı da kuşak ile detaylandırılmış.

Bazılarımızın moda tercihleri daha cesur olabilir. Son senelerin en önemli trendlerinden birisi olan payet kumaşlı abiye elbiseler, tercihlerinde çekinmeyenler için birebir. Balık formdaki elbise Azra Özer tasarımı. Kontrast renkler ve kesimler bir araya toplanmış.

Mezuniyet gününde modern zamanların prensesi olmak mı istiyorsunuz? Saliha’nın Yıldız Abiye elbisesi tam size göre. Vişne rengi kumaşının romantik bir enerji kattığı elbise oldukça özel bir tasarıma sahip. Abiye şifon kumaşın güpür ile birleşmesinden ortaya çıkan bu asil tasarımla, mezuniyet gecesinin yıldızı olacağınıza eminiz!

Genellikle yaz aylarına denk gelen mezuniyet törenlerinde birçok kişinin tercihi açık renklerden yana oluyor. Eğer siz de o gün için tercihinizi açık renklerden yana kullanmak istiyorsanız Sevdem markasının somon rengi abiyesi tam size göre. Omuz  kısmındaki taş detaylar ve dökümlü şifon detayları helenistik abiye modeli mezuniyet elbisesi arayanlar için birebir.

Arıkan Giyim’in lacivert güpür detaylı abiye elbisesi klasik ve modern tasarımları bir araya getiriyor. Harem stili, geniş kolları ve gümüş rengi güpür detayları ile farklı tasarımları sevenlere hitap ediyor. Şifon kumaşın dökümlerinden faydalanılan elbise özellikle üniversite çağındaki genç kadınlara çok yakışacak bir model.

Yine Arıkan Giyim’e ait olan bir diğer abiye elbise. Belden oturan tasarım siyah şifon üzerine kullanılan gümüş güpür detaylar ile zenginleşitirilmiş. Kombinlenme açısından da büyük kolaylık sağlayan model sade ve şık tasarımları seven kadınlara göre!

Büyük beden abiye markalarının yeni sezon ürünlerini sizlerle paylaştığımız önceki yazımıza da göz atabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir