Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi Önerileri

13 May 2015

Mezuniyet birçoğumuz için fazlasıyla stresli bir süreç, saç, kıyafet, makyaj gibi bir çok farklı detayı düşünmemiz bir yandan da derslerimizi boşlamamız gerekiyor. Aradaki dengeyi kurmak bazen zor olabildiği için ben işinizi kolaylaştırmak ve birkaç öneride bulunmak istedim.

Siyah elbise her zaman için kurtarıcılarımızdan, ben hala birçok yerde mezuniyet elbisemi giyebiliyorsam sebebi, sade siyah bir model seçmemdir. Saliha giyimin bu siyah abiyesi üst kısmındaki payet işlemeleri ile sade ve enerjik genç kızlara göre.

Buyuk_Beden_Mezuniye_Ebisesi

Ne olursa olsun lise çağlarının en masum heyecanları tattığımız zamanlarımız olduğunu unutmamak gerekir. Masumiyet denilince de akla ilk gelen renk tabii ki beyaz, hem günün anlam ve önemi hem de yaz sıcaklarının etkisi ile o gün beyaz bir elbise giymek istemez misiniz? Dore detayları ile Kleopatra’nın elbiselerini andıran Modaysa abiye elbise ile sizin de güzelliğiniz konuşsun…

Buyuk_Beden_Mezuniye_Ebisesi

Yine Saliha markasından yine payetli bir model, ancak bu sefer alabildiğine renkli ve çok daha göze çarpan bir şekilde. Yeşilin açıklı koyulu tonlarının bir arada çok güzel bir şekilde kullanılmasının meyvesi olan bu elbise renkten ve gösterişten vazgeçemeyen genç kızlar için biçilmiş kaftan.

Buyuk_Beden_Mezuniye_Ebisesi

Elbiseler içinde lise mezuniyetine en çok yakıştırdığım ise Nurla’nın bu şifon  ve dantel detaylı somon rengi elbisesi, rengi ve modeli itibari ile genç kızlara çok yakışacak bir elbise.

Buyuk_Beden_Mezuniye_Ebisesi

Benim mezuniyet elbisesi için naçizane önerilerim bunlardı, eğer sizin de mezuniyeti olanlar için önerileriniz varsa lütfen yorum kısmına yazın.

Sevgiler.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir