Büyük Beden Pardösüler

28 Kas 2016

Artık yazlıkları tamamen kaldırdık ve kışlıkları çıkarıyoruz. Yeni mevsim için ihtiyaç duyduğumuz birçok şey var ve her şeyin en kaliteli, en uygun fiyatlı olanını bulup almaya çalışıyoruz. Söz konusu mevsim kış olunca hepimizin en büyük ihtiyacı da dış kıyafetler oluyor. Yeni sezon ürünlerinin yavaş yavaş raflardaki yerini aldığı şu günlerde hepimiz listeden bir ürün daha silmeye çalışıyoruz.

Bunun en kolay yolu da her ürün grubunu bir çatı altında bulduğumuz alışveriş sitelerini tercih etmekten geçiyor. Söz konusu büyük beden tesettür giyim olduğu zaman en büyük ürün skalasına Modanisa sahip. Bu sezonda da tüm ihtiyaçlarınızı bir seferde halledebileceğiniz çeşitliliğe Modanisa.com adresinden ulaşabilirsiniz. Biz, bugün birbirinden güzel büyük beden dış kıyafetleri inceleyeceğiz.

fermuarli-pardesu-siyah-cml-collection-255517-255517-1

İlk modelimiz CML Collection’dan. Kontrast renkler bir arada kullanılmış. Fermuar detayları ile zenginleştirilen pardösü spor bir tarza sahip.

dugmeli-pardesu-murdum-metex-251740-251740-1

Metex markası kaliteli bir ürün istediğinizde başvuracağınız ilk markalardan birisi olmalı. Uygun fiyatları kaliteli ürün dokuması ile orta yaş ve üzeri hanımlar için çok güzel seçenekler sunuyor. Birçok farklı renk seçeneği ile satışa sunulan pardösü, kol ve yaka kısımlarındaki kürk detaylar ile zenginleştirilmiş.

fermuarli-kap-bordo-metex-237987-237987-1

Kış aylarında birçoğumuz yağmur çamur derken kısa seçenekleri tercih ediyoruz. Daha pratik olan kısa kaplar özellikle gençlerin ilk tercihleri arasında. Deri detayların tercih edildiği kap, birçok farklı renk seçeneği ile satışta.

drop-baskili-ferace-siyah-miss-cazibe-248906-248906-5

Miss Cazibe markasına ait bu kışlık ferace yazın alıştığınız hafifliği kışın da sizlere sunuyor. Mevsimlik kumaşı ve klasik modeli ile sade ve rahat bir seçenek arayanlara öneririz.

zikzak-desenli-kap-lacivert-metex-251752-1

Desenli kumaşları dış kıyafette kullanmaya herkes cesaret edemez. Ama eğer o ilk adımı atarsanız ortaya çok güzel şeyler çıkabilir. Tıpkı bu zikzak desenli kapta olduğu gibi. Daha fazla renk seçeneği ile giymenizi sağlayan desenli kumaşlara gardırobunuzda yer açın.

dugmeli-pardesu-lacivert-pardesu-dunyasi-245572-245572-2

Eğer tek istediğiniz yıllarca modası geçmeden kullanacağınız bir pardösü ise daha fazla dolaşmanıza gerek yok. İlk bakacağınız model yukarıda sizlerle paylaştığımız Metex pardösü olmalı. Hem kumaş, hem de model seçimi oldukça klasik olan pardösü zamansız bir parça.

Bizim sizler için seçtiğimiz büyük beden dış giyim seçenekleri bunlardı. Peki siz en çok hangisini beğendiniz?

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir