Büyük Beden Püskül Modası

03 Tem 2015

Modayla ilgilenen bütün hanımlar “püskülün” son zamanlarda ne kadar moda olduğunu biliyorlardır. Söz konusu büyük beden olunca hepimiz birçok trendle ilgili biraz duraksıyoruz. Acaba beni daha kilolu gösterir mi?, daha çok dikkat çeker mi?..

Püskül belki de en rahat kullanılabilecek trendlerden birisi,

 

Buyuk_Beden_Puskul_Modasi

Püskülü sevmesine rağmen içinde rahat edemeyenler yukarıdaki hırka gibi püskül detaylı modelleri tercih ederek bu eğlenceli trende ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca orta yaş ve üzeri hanımlarda çok rahat bir şekilde kullanabilir.

 

buyuk-beden-puskul-trendi

Benim en beğendiğim modellerden birisi ise Refka‘nın kolları püskül detaylı bu tuniği oldu. Yaza uygun renkleri, iç göstermeyen kumaşları, 48 bedene kadar ilerleyen beden skalası ve uygun fiyatıyla tesettürlü bayanların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir tunik.

 

buyuk-beden-puskul-modasi

En beğendiğim model ise kesinlikle Müsemma markasının Elanur modeli elbisesi. Etnik boncuk ve kilim desenleri ile dümdüz bir elbisenin havası bu kadar değiştirilebilir. Hem birçok renkle uyum sağlar hem de birçok tarzla.

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir