Büyük Beden Renkli Ferace Modelleri

23 Ağu 2015

İlk başlarda sadece siyahla başlayan ferace modası her geçen gün ilerleyerek tesettür giyim sektöründe daha da geniş bir yer kaplıyor. Muhakkak ki rahatlığı ve tek parçada tesettürü sağlaması sayesinde muhafazakar hanımlar arasında yeri doldurulmayacak bir yer edinmeyi başardı. Bu seneki ferace modelleri arasında özellikle dikkat çekenler ise rengarenk kumaşlardan üretilenler.

-108064-1Mesela CML Collection markasının bu saten detaylı, cepli kapşonlu mürdüm rengi feracesi gibi. Hem genç bayanlara daha fazla hitap etmeleri hem de monotonluktan insanları kurtarmaları ile benim gönlümü kazandılar bile. 
tasli-ferace--yesil--mervin-116838-1Orta yaştaki hanımların renkli giyinmeye hakkı yok mu peki? Pekala var, Mervin’in taş işlemeli yağ yeşili feracesi tam da onlar için biçilmiş kaftan. Mütevazı renkleri seven bayanlar mutlaka modellerine baksın derim.

pelerinli-ferace--mint-yesili--yeseren-141508-1Sadece kumaşa değil, modele de renk katmak ister misiniz? Yeşeren tekstilin pelerinli feraceleri hem tesettürü arttırıyor hem de feraceye bambaşka bir soluk katıyor. Üstelik çok renkli olmaktan çekinen hanımlara da daha makul bir seçenek sunuyor.

Tüm ferace modelleri için tıkla!

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir