Büyük Beden Tesettür Mayo

13 Ağu 2015

Büyük bedenin her şeyi zor, bunu hepimiz biliyoruz. Aynı şekilde tatil hazırlığı, mayo telaşesi de bizler için daha zor. Ben de bu dertten muzdarip olanlar için küçük bir öneri listesi hazırladım.

Ranuna markası uzun zamandır tesettür mayo sektöründe yer alan markalardan birisi. Tam kapalı mayolarında dışarıda giyilebilecek şekilde tesettüre uygun kesim ve materyalleri tercih eden marka bu seneki koleksiyonlarında pembe ve maviye bolca yer vermiş.

tam-kapali-mayo-lacivertfusya-ranuna-145484-2

Lacivert biyeleri ile daha sportif bir hava kazanan yarı kapalı Ranuna mayo rengi ile yazın müjdecisi. Öpücük yaka detayı ile modele verilen hareketlilik çizgileri yumuşatarak biraz daha feminen bir hava katmış.

yarim-kapali-mayo--mint-yesili-ranuna-sunmore-145505-1

Siyah nar çiçeği ve turkuaz renklerinin ustalıkla harmanlandığı bu model renk çeşitliliği sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor. Hepimiz biliyoruz ki, sadece mayo değil beraberinde kullandığımız çanta ve terlikten tutun da şezlonga serdiğimiz havluya kadar uyumu yakalayamazsak içimiz rahat etmez. Tatilin tadına varamayız.

yarim-kapali-mayo-siyahnar-cicegimint-ranuna-145512-2

Eğer sade, modası geçmeyecek basic bir mayo arıyorsanız, Odema markasının bu modeli bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Üstelik yanında yılların deneyimi Odema kalitesi cebinize kalmış olur. Ne dersiniz?

yarim-kapali-mayo--siyah--odema-103078-103078-2

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir