Bwest Markasıyla Giyinmenin Rahatlığı

16 Jul 2016

Giydikleriniz size nefes aldırıyorsa seçiminiz daima özgürdür. Bedeniniz ile ruhunuz özgür olması için giydikleriniz önemli rol üstlenir. Eğer birileri tarafından baskılayıcı sözlerle giyinmek yerine kendi tercihlerinizle giyiniyorsanız çizginizde emin adımlarla ilerliyorsunuz. Şıklıktan öte rahatlık size özgürlük katabilir. Boyunuz uzun gözükecek diye ayaklarınız sağlam adımlarla ilerlemiyor topuklu ayakkabılar içinde, bırakın boyunuz olduğu gibi gözüksün. Görünümünüzü birileri istiyor diye değiştirmek zorunda değilsiniz. Kıyafetlerinizde daima böyle olmalıdır. Dar kesimler, nefes aldırmayan kumaşlar sizi daima tutsak eder. Bedeninizi uyum sağlamayan kıyafetlere tutsak etmek yerine özgürce hareket edeceğiniz seçimlere yer verin. Giydiklerinizle günlük hayatınızda nefes almak istiyorsanız spor kesimli penye tunikler ve elbiselere hayatınızda bulundurmaya özen göstermelisiniz. Bwest markası sayesinde özgür giyime kavuşacaksınız. Birlikte şıklıktan öte rahatlığa, özgürlüğe, giydiklerinizle nefes almaya adım atmaya ne dersiniz?

flok-baskili-elbise--zumrut--bwest-204067-1

Penye bir elbise hem rahat, hem şık bir görünmüyor mu? Kollarındaki baskısı ve altına giyilen o dolgu topukla günlük şıklığınızı da yakalayabilirsiniz.

kapusonlu-elbise--saks--bwest-204066-1

Tek parçalı elbiseler bu yaz sıcaklarında kadınların kurtarıcısıdır. Üst üste giymek yerine tek parça halde giyinmek rahat nefes almanızı sağlayacak.

bluzetek-ikili-spor-takim--gri-siyah--bwest-202361-1

Spor giyinmekten vazgeçemeyenler ve farklı tasarımlar arayanlar için bluz&etek ikilisi oldukça şık duruyor. Hem yürüyüşte, hem de kendi ofisinizde rahat etmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

cepli-yelek--fusya--bwest-211608-1

Minimal kesimli bu yelek ile giydiklerinizi tamamlayın. Farklı renk tonları ve pamuklu kumaşı sayesinde serin bir yaz sizi bekliyor.

sal-yaka-uzun-ceket--saks--bwest-202368-2

Hep dokuma kumaştan ceket olmaz ki! Biraz da penye kumaşlardan ceket yapılmalı… Böylece spor giyinmeyi sevenlerin ilgisini çekmeli. Penye ceket yaz aylarında pantolon ve tunik giyiminizi en iyi tamamlayan parça halini alabilir. Bwest markası ile hem bütçenizi, hem şıklığınızı koruyun…

Hepsi ve daha fazlası için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *