Ceket Modellerini Tarzına Uyarla

06 Mar 2015

İlkbahar ve yaz aylarına doğru ilerlerken yeni sezonun ceket tasarımlarını mutlaka görmelisiniz. Etekleriniz ya da etek pantolon kıyafetleriniz üzerine giyebileceğiniz şık ceketler var. Spor, feminen, klasik, minimal tarzda olan ceketlerle kendi tarzınızı yakalayın. Önden tek fermuarı ya da belindeki detayı, kollarındaki çizgileri ile farklı bir havaya bürüneceğiniz ceketleri giymenin tadını çıkartın. Ceket giymek diğer kıyafetlere göre havanızı biraz değiştirir. Bluz ve gömlek biraz daha günlük hayata uygunken ceketlerle gece davetlere katılabilirsiniz. Bu yüzden yeni sezon ceketleri bir an önce inceleyerek tarzınıza uyarlayın.

z-puantiyeli-ceket--siyahbeyaz--pita-107853-1

 

Pita marka puantiyeli peplum ceket oldukça şık duruyor. Önündeki tek fermuarıyla hem rahat, hem spor bir görüntü verirken kumaşı ve tasarımıyl biraz daha klasik havaya kaçıyor. Benim gibi hem spor, hem klasik parçaları birleştirmeyi sevenler için oldukça ideal.

z-puantiyeli-ceket--hardalbeyaz--pita-107854-1

 

Peki, hardal rengine ne dersiniz? Kesinlikle son derece büyüleyici, mor eşarp ya da şallarınızla kombin yapmayı unutmayın! 😉

z-desenli-ceket--siyah--pita-107852-1

 

Aynı model ama kumaşıyla ne kadar farklı duruyor. Bir tasarımı değiştiren renkler insanı büyülemez mi? Moda tasarımının en sevdiğim yanı siz tek tasarımla farklı kumaşları uygulayarak bambaşka tasarım görüntüsü verebilirsiniz. 🙂 Pita bu sezon sınıfta kalmadı. Hele bu 3 ceket birçok hanımın bütçesini sarsmadan şıklığını yakalamasını sağlıyor. İşte en keyiflisi de bu olsa gerek.

z-nakisli-ceket--mavi--muslima-wear-110789-1

 

Önündeki kadife biyesi, fermuarı, kollarındaki nakışı ve her şeyden önemlisi kalitesi yüksek kumaşı sayesinde Müslima Wear yeni sezonda yine yaptı yapacağını. Az olsun öz olsun diyen hanımların adresidir. Bu tek parça yıllarca dolabınızda yer alarak katıldığınız tüm davetlerde gözleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

z-mozaik-ceket--siyah--muslima-wear-106840-1

 

Yine aynı markanın mozaik desenli ceketi ile şık olmanın tadını çıkartın. Siyah zaten herkesin dolabının vazgeçilezmezleri arasındadır. Bu yüzden tek bir ceketle senelerinizin keyfine bakın. Tek ihtiyacınız tarzınıza uygun parçalar yakalamak.

z-uzun-ceket--ekru--ironi-103665-1

 

“Ben biraz uzun giymeyi severim” diyorsanız. O halde İroni markasının ekru tonundaki bu ceketi ihtiyacınızı karşılayacak. Rengi bile yazı çağırıyor.

z-arkasi-seritli-ceket--siyah--vigane-106111-1

 

Önden son derece sade, minimal bir hava katan ceketin arkasını görmeden karar vermeyin.

z-arkasi-seritli-ceket--siyah--vigane-106111-3

 

Arkasındaki bu hareketlilik karar vermenize yetecektir. Sadelikten arınarak adeta sanatçı niteliğindeki tasarım ile istediğiniz davete katılın. Bir ceketin sizi her yerde şık yapması ne güzel.

Tüm bu güzel modeller için tıklayınız.

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir