Cengiz Aktürk

19 Nis 2015

Cengiz Aktürk markası 2002’den beri başarılı ve özgün bir şekilde hızla ilerleyen bir etiket. Gerek ithal ürün yelpazesindeki seçiciliği, gerek kendi tasarımlarındaki özgünlüğü ve farklılığı, müşteri memnuniyetini pozitif etkilemekte. Hal böyle olunca giderek büyüyen ve gelişen Cengiz Aktürk de birçok insanın merceği altına girmektedir.

cengiz-aktürk-ürünleri

Cengiz-Akturk

Cengiz Aktürk ilk olarak 2002 yılında İstanbul Fatih semtinde bir mağaza açarak merhaba dedi. Şu anda da Fatih’te ve Pendik’te bulunan 2 mağazasıyla abiye giyim,  tesettür abiye giyim, kap, kaban, pardesü koleksiyonları, trikolar, günlük modern kıyafetler, iş yaşamı ve döpiyes elbise tasarımları Cengiz Aktürk imzası ile müşterileriyle buluşuyor.

cengiz-aktürk2

bb

cc

2

Mağazacılık anlamında hizmete çok önem veren, saygılı, seviyeli bir alıcı-satıcı işi yapan çalışanları ile kesinlikle çok iyi ağırlanacaksınız ve tam da istediğiniz gibi bir ürünle mutlu olacaksınız.

Fiyat aralığına gelince; Cengiz Aktürk markası yaptığı işe ve ürün değerine göre değişen fiyat anlayışı ile hizmet vermektedir.

 

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir