Chalah By Çağla Aksu 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

26 Ağu 2014

chalah-by-cagla-aksu-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-

Tesettür giyim sektörüne yeni bir soluk “Chalah By Çağla Aksu”…Tasarım dünyasına çok önce katılmış olmasına rağmen, kendi özel koleksiyonu için tecrübe edinmeyi yeğleyerek eğitimini tamamlayan Çağla Aksu, artık yeni koleksiyonunu görücüye çıkarmanın heyecanını yaşıyor.

Çağla Aksu 2011 yılında mezun olduğu İstanbul Ticaret Üniversitesinden aldığı Moda ve Tekstil eğitiminin hemen ardından Nişantaşı’nda bir moda evinde tasarımcı olarak işe başladı. Bununla birlikte kalıp bilgisinin kişiye özel tasarımlarda önemli olduğunun bilincinde olan Çağla Aksu Kariyer Eğitim Kurumlarında modelistlik eğitimini tamamladı. Gelinlik ve abiye tasarımları yaparak meslek hayatına adım atan tasarımcı çalıştığı firma için bir çok defa hazır giyim koleksiyonuda hazırlamıştır. Tasarımcı Ocak 2014 ayı itibariyle kendi markası CHALAH by Çağla Aksu için kolları sıvadı ve kısa bir sürede “2014 ilkbahar yaz” koleksiyonunu görücüye çıkardı. Birkaç sezonun vazgeçilmezi floral desenlerin hakim olduğu koleksiyon muhafazakar yaşam biçimini benimsemiş modern görünmeyi seven birçok bayanın seveceği ürün yelpazesine sahip. Yazın çoşkusunu ürünlerinin renklerine taşıyan Çağla Aksu için bir kadın her şeyden önce kendini sevmeli! Kendini seven, güvenen ve özen gösteren bir bayanın dümdüz bir basic elbise içerisinde bile parlayacağını söylüyor. Chalah by Çağla Aksu tasarımları ile kendinize verdiğiniz değeri gösterin.

chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu-5

chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu-6

 

chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu-8

chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu-2

chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu-3chalah-by-cagla-aksu-2014-koleksiyonu-4

Çağla Aksu koleksiyonunu, Başakşehir Noor Butik ve Üsküdar Bulgurlu Mağaza Kadınca Butikte satışa sunuyor. Ayrıca kendisini instagram (CAGLAKSU) hesabından da takip edebilirsiniz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir