Chalah by Çağla Aksu 'Emira' Koleksiyonu

03 Ara 2014

 

2014-15 İlkbahar/Yaz sezonunda çıkardığı koleksiyonu ile adından sıkça söz ettiren Çağla Aksu, merakla beklenen 2014’15 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu görücüye çıkardı. Koleksiyonun adı “Emira,” Farsça’da kraliçe, prenses anlamlarına geliyor. Kentli ve şehirli, modern kadının güçlü duruşunu yansıtan koleksiyon, moda severlerden tam not alacağa benziyor.

Tasarımcılar koleksiyonlarında aslında kendi karakteristik özelliklerini yansıtırlar. Bunu yakından tanıdığım tasarımcı arkadaşlarımda daha iyi anlıyorum. Sevgili Çağla Aksu‘nun yeni koleksiyonunu incelediğim de de neşeli, stil sahibi ve modern bir duruş görüyorum. İşte bu özellikle tam da Çağla Aksu‘ya yakışır nitelikle. Fotoğraf çekimleri de koleksiyonu çok güzel yansıtmış. Velhasıl diyeceğim o ki; Çağla Aksu yine kendine yakışanı yapmış. Ellerine ve emeğine sağlık diyor ve sizi koleksiyondan derlediğim fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

chalah-9chalah-8chalah-11chalah-7chalah-5chalah-4chalah-6chalah-10chalah-3chalah-2chalahChalah-by-Cagla-Aksu

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir