Çiçekli Elbiselerle Baharda Siz de Çiçek Açın!

30 May 2017

 

Kış örtüsünü üstünden atan doğa bahara uyanırken yeşerip çiçek açıyor. Kuşlar ötüşüyle müzik dinletirken kelebekler uçuşuyla muhteşem bir gösteri sunuyor. İnsanlar da bu atmosferden etkilenerek kış miskinliğini bırakıp harekete geçiyor. Yaza girmek için hazırlananlar doğadan ilham alıyor ve ısınan havayla birlikte rengarenk kıyafetlere bürünüyor. Bu etkileşimi fark eden tasarımcılar da bu sezon moda dünyasında çiçek açtırıyor. Gucci, Tory Burch, Dolce&Gabbana ve daha birçok ünlü markanın koleksiyonları çiçek bahçesindeymişsiniz gibi bir his veriyor.

Yeşili, çiçeği, böceği sevenlerdenseniz bu elbise tam size göre. Bu tasarımla insan kendini ormanın içinde yeşilliklerin arasında buluyor ve gerçekten tam bir doğa manzarasıyla karşı karşıya kalıyor. Huzur veren bu görüntüye insan doyamıyor.

Eğer denizi tercih ediyorsanız sahil sizi bekliyor. Masmavi bir ummana yüzmek kadar güzel bir şey olabilir mi?

Sararıp solmuş bir yerde çiçek açmak ister misiniz? Eğer herkes sessiz sakin bir şekilde oturuyorsa sizin girişiniz herkesin dikkatini çekecek ve ortama hareket katacaktır.

Cıvıl cıvıl bir kişiliğiniz varsa rengarenk bir takım sizi yansıtabilir. Bu konuda gökkuşağı renklerinden faydalanabilirsiniz. Bahara da uyum sağlamış olursunuz.

Sade ve zarif bir tarza sahipseniz bu elbiseyi satın alabilirsiniz. Davetlerde beyaz bir lale gibi naif olmanıza yardımcı olacaktır.

Havalı ve uçuş uçuş parçalara ne dersiniz? Sizi ve görenleri farklı bir atmosfere geçireceğinden eminim.

Çiçekli elbise modelleri için Modanisa.com‘a giriş yapabilir ve beğendiğiniz ürünü hızlıca sipariş verebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir