Çift Taraflı Ferace Şıklığı

26 Ağu 2014

Tesettür giyim firmaları her geçen gün yepyeni tasarım ürünlerle karşımıza çıkıyor. Son sezonlarda da feracelerdeki değişimler dikkatleri çekiyor. Siyah ve tonları artık yerini canlı renklere bıraktı. Cıvıl cıvıl yaz renkleriyle modern çizgiler buluştu.

Beğenerek takip ettiğimiz Tuncay giyimin yeni sezon ferace modellerini mercek altına aldık. Çift taraflı ve renkli feraceler, yazın ışıltısını bizlerle buluşturdu. İçimizi açan renkleriyle, ferah ve kullanım kolaylığı olan feraceler sıcak yaz günlerinde kurtarıcı parçalarınızdan olacak. Sıcaklar bunaltıcı noktaya geldiğinde kat kat giyinmekten kaçınarak tek parça kıyafetlere odaklanıyoruz. Bu anlamda feraceler doğru tercih oluyor. Tiril tiril ince kumaşlarıyla ve renkleriyle serinliği hissedeceksiniz.

Ürünlerin çift taraflı oluşu sayesinde iki farklı ürün kullanıyormuşsunuz gibi bir izlenim oluşturacaksınız. Beğendiğiniz renkleri tek seferde temin etmek sizi mutlu edecektir.

Sizler için Tuncay giyimin kapşonlu çift taraflı ferace modellerini seçtik.

cift-tarafli-kapsonlu-ferace-modeli

Civciv sarısı ferace modelinin diğer tarafındaki renk kol manşetlerinde ve etek uçlarında görüldüğü üzere beyaz. Beyazın ve sarının uyumu ile yaz sıcaklarına meydan okuyun…

cift-tarafli-kapsonlu-ferace-modeli-4

cift-tarafli-kapsonlu-ferace-modeli-2

Fuşya ferace aynı zamanda lacivertte kullanılabiliyor. Renkli ferace giyinmeye yeni başlayacaklar için ilk olarak lacivert kısmını kullanmalarını tavsiye ederiz. Çünkü kısa sürede fuşyayı rahatlıkla kullanabileceklerini söyleyebiliriz. Bu renklere hayır demek çok zor olacak.

cift-tarafli-kapsonlu-ferace-modeli-3 cift-tarafli-kapsonlu-ferace-modeli-5

Bu renklerden sonra hâlâ renkli ferace giyinemem diyorsanız; işte bu lacivert ve beyaz ferace tam size göre…

cift-tarafli-kapsonlu-ferace-modeli-6

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. seda özdemir diyor ki: Mart 27, 2015 at 08:44:52

    Çift tarafli feracenin fuşya rengi ne kadar bide kargo falan nasil olucak siparis

  2. seçil ulu diyor ki: Şubat 1, 2017 at 19:43:19

    çift taraflı feraelerizden siyah beyaz olanının fiyatı nedir nasıl nerden sipariş verebiliriz

  3. Mehtap diyor ki: Haziran 30, 2017 at 13:06:30

    Çift taraflı ferecalerden nasıl istekte bulunabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir