Çocuklar İçin Bayram Hediyeleri

15 Eyl 2016

 

Kurban bayramına sayılı günler kala koşuşturmaya devam… Bayramlık, kurbanlık, şeker, çikolata derken asıl bayramı bayram yapan çocukları unutmamak da fayda var. Bayramın içtenliğini ve güzelliğini çocuklarımıza miras bırakabilmek için öncelikle hafızalarında güzel bir bayram fotoğrafı bırakmak da fayda var. Bayram temizliğinden tutun da bayram alışverişine, akraba ziyaretinden bayram hediyesine her şey çok önemli. İşte çocuk misafirlerimiz için birbirinden şirin hediyeler.
bayram hediyesi

Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu hediyeler çocukları mutlu etmenin en ekonomik ve en kolay yolu diyebiliriz. Uzun çubuklara evde hazırladığınız renkli karton figürleri yapıştırıp ucuna bir dolu şekerle poşetlerinizi bağlayabilirsiniz.
bayram hediyesi6

İşte inek figüründe hazırlanmış külahlara aklınıza gelebilecek her şeyi koyabilirsiniz. Patlamış mısır, leblebi, lokum, şeker, çikolata ve daha neler neler.

bayram hediyesi3

Baykuşlar hiç bu kadar sevimli ve tatlı olmamıştı. Size bakan kocaman gözleri tatlı mı tatlı gövdesi ile çocukların bayramda en çok aradığı hediye paketi olacağa benziyor.

İşte hem ucuz hem şirin bayram hediyelerinden bir diğeri bebelere balon. Çocukların her zaman severek oynadıkları balonlar gülümseyen bebek figürleriyle o kadar bütünleşmiş ki görüp de gülümsememek mümkün değil.

bayram hediyesi8

Büyük küçük herkesin kahramanı ninja kaplumbağalar artık göklerde ve çocukların bayramını renklendirmeye hazır. İhtiyacınız olan yeşil renk balonlar ve gözler için karton ve tabii ki maskeler için el işi kağıtları.

bayram hediyesi

Evde o kadar balonu nasıl sığdıralım derseniz biraz daha emek verip mini mini keçe veya kumaş balonlar hazırlayıp rengarenk balon demetleri hazırlayabilir, çocukların bugününü ve yarınını renklendirebilirsiniz.

cocuk-firfirli-elbise-ekru-refka-princess-212820-1

Ya da Modanisa.com‘dan bahara uygun tril tril bir elbiseyle çocukları mutlu edebilirsiniz.

Hayırlı Bayramlar!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir