Cool Yaz Stilinin Ayrılmaz Parçaları

10 Ağu 2016

Her yıl değişen moda kurallarına ayak uydurmak oldukça zor. Ama son birkaç sezondur tahtına yerleşen marjinal trendlerin rahatlığıyla kimse konforundan vazgeçmek zorunda kalmıyor. Hatta sıkıcı iş günlerini bile keyifli hale getirip, sabah koşuşturmacalarını kolaylaştıran bu trendler sayesinde home ofis modunda çalışmaya devam edebiliyoruz. Ofis ortamına taşınan jean, topuklu ayakkabıların pabucunu dama atan sneakerlar, klasik eteklere bile cool bir duruş katan birkenstock terlikler, fiesta modunda palazzo pantolonlar… Artık keyfinizi kimsenin bozmasına izin vermiyorsunuz.

birkenstock_stili birkenstock_stili

birkenstock birkenstock_stili

Birkenlerin yıldızı bu sezonda tekrar yükselişe geçince, her ayakta bu ortopedik terlikleri görür olduk. Işıltılı metalik renkleriyle son moda bir görünüm kazanan taze kan birkenler, ayakkabı dolabımızın olmazsa olmazları arasına yerleşti bile. Artık her genç kızın rüyası kalın bantlı bir birkenstock sahibi olmak. Eğer hala dolabınıza eklemediyseniz, modanisa.com’a özel fiyatlarla son kalan stoklara göz atabilirsiniz. Nasıl kombinleyeceğinize gelince boyfriend jean ve bohem tunikle sıcak yaz havasında ferah bir duruş yakalayabilirsiniz.

tesettur_kombin

Palazzo pantolonlar bunaltıcı sıcaklarda adeta bir kurtarıcı. Tatil günlerine keyif kattıkları gibi, iş saatlerine de şıklık katıyorlar. Bu durumda pazartesi sendromu çekmek, hiç de umurumuzda değil.

tesettur_kombin

Her yaz tatili düşleyenlerin aklına ilk gelen görüntü, palmiye ağaçlarının gölgesinde bembeyaz bir kumsaldır. Bu anı şehirde yaşatansa tropikal desenler, egzotik meyveler ve serinletici içecekler. Kısa vade planlarınız arasında tatil gözükmüyorsa böyle bir kombinle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 tesettur_kombin

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir