Dantel Kağıtlar ile Gösterişli Tasarımlar

12 Şub 2016

 

Her türlü nesneyi değerlendiren hanımlar bardak, tabak, tepsi altlığı olarak kullanılan dantel kağıtları öyle güzel değerlendirmişler ki hayran kalmamak imkansız. Pinterest’te kendin yap işlerini incelerken sizlerle paylaşmam gerektiğini düşündüm. Gelin marifetli hanımların dantel kağıtlar ile hazırladığı gösterişli tasarımlara birlikte göz atalım.

Dantel Kağıt 2

İşte birer çiçek gibi salınan dantel kağıtlar. Bir iğne ve iplik yardımıyla evinizin hemen hemen her yerinde kullanabileceğiz minik süsler.

Dantel Kağıt

Evde parti, davet veya kutlama var. Misafirlerinize mısır, çerez, şeker gibi birçok ikramı bu şık külahlarda sunmak hoş olabilir. Dantel kağıtlşarınızı kıvırın ve ince bir ip veya kurdele yardımı ile sabitleyin külahlarınız hazır.

Dantel Kağıt3

Basit bir kavanozu gösterişli kılmanın yolu da dantel kağıttan geçiyor. Zeminde hasır, birazcık yapıştırıcı ve dantel kağıt ile 5 dakika da şık kavanozlar, vazolar elde edebilirsiniz.

Dantel Kağıt4

Sevdiklerinize lezzetli ikramlar hazırladınız yanlarında da bir parça götürmelerini istiyorsunuz. Basit poşetler, dantel kağıt ve minik mandallar ile ikramlarınız yolculuğa hazır.

kendin-yap

Evinizde ufak dokunuşlar sizi mutlu ediyorsa bu toplar tam size göre. Dantel kağıtlarınızı üst üste koyup tam ortadan dikin, çiçek gibi açılan toplarınızı her yerde kullanabilirsiniz.

Dantel Kağıt6

Davetlerde masa düzeni ve servise önem veren hanımlara güzel bir tavsiye. Çatal bıçaklarınızı dantel kağıtlara sarın, bir ip veya kurdele yardımıyla güzelce bağlayın eminim bu görünüm misafirleriniz den tam not alacak.

Dantel Kağıt7

Kendi davetiyemi kendim yaparım deyip yola çıktınız. İçinizden geçenleri bir kağıda döküp dantel kağıtlardan biraz destek alabilirsiniz.

Dantel Kağıt8

Mini mini kuplar, muhallebiler, reçeller hepsi bu şık kavanozlara girebilmek için birbirleriyle yarışıyor.

Dantel Kağıt11

Evde kutlama var oda yada bahçe süslenecek. Evde dantel kağıt, ip ve küçük yapma çiçekler var. Sorun çözüldü süslerimiz hazır.

Dantel Kağıt12

Sevdiklerinize mektup yazmanın, kart atmanın zamanı mı olur. Zarfı dert etmeyin her zaman her yerde bir dantel kağıt bulunur.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir