Değişken Havalara Hazır Kombinler

13 Eki 2016

Keşke artık kış gelse diyenlerden misin? Yoksa sonbahar havasının tadını çıkarıp hiç bitmesin diyenlerden mi? Sonbaharda ceket ve trençkotlar, üzerimize yakışırken mutlu hissettiğimiz kesin. Ama bu mevsim oldukça tehlikeli. Sürekli değişen hava şartlarına ayak uydurmakta zorlanan ruh halimiz, mevsim depresyonuna kolayca yenik düşebiliyor. Ya da nezle ve grip nedeniyle yorgan döşek yatarak evden çıkamadığımız pek çok an bu mevsime ait. Biz kadınların hem ruh haline hem de bedenine iyi gelecek ilk aktivite ise; alışveriş yapmak ya da vitrinlere gezmek şüphesiz. Yeni mevsime hazırlık aşamasında, dolabındakileri kombinlemek ve ihtiyacın olanları belirlemek için en güzel zaman. Belki önereceğimiz kombinlerle alışveriş havasına girmeni kolaylaştırabiliriz.

trenckot_kombin

Fransızların romantik stili ile kendini Paris sokaklarında dolaşırken hayal edeceksin. Zamansız şık trençkotlar yağmurlu havalar için vazgeçilmezlerden olunca, dolabında bu kombine benzer parçalar bularak; kendi stiline uyarlaman zor olmayacak. Sezonun toprak tonlarına vurgu yapan bu parçalarla, sonbaharın enerjisini üzerinde hissedeceksin. Hava bulutlu, kapalı ya da yoğun yağışlı. Şemsiyeni çantana eklemeden çıkma yeter!

 

denim_kombin

Sonbahardan kışın soğuk günlerine geçerken her mevsimin favorisi denimler, spor-şık kombinlere ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Alt üst jean kombinlerin yükselişe geçtiği şu günlerde, spor ayakkabılarla oldukça rahat adımlar atmaya devam ediyoruz. Denim ve sneakerlar birleşince, ortaya şüphe götürmeyen ekstra cool bir görünüm çıkmazsa olmaz. Bu trendi hala denemediysen gecikmeden dolabına göz atmaya başla!

tesettur_kombin

Henüz o kadar da soğuk değil diyorsan, dondurucu kış gelmeden pelerinlerin gücünü keşfetmeli. Pelerinin kapsayıcı duruşunu daha zarif hale getirmek için, kalem eteklerin zarafetinden güç almalısın. Bir fincan kahveyle bu kombini daha sıcak hale getirebilirsin.

kis_kombin

Gün geçtikçe soğuyan hava şartlarında daha sıcak hissetmeni sağlayacak parçalardan oluşan bu kombinle, bir çırpıda şık bir görünüm kazanacaksın. Bordonun ısıtan ve güven veren etkileyici havasıyla, bir an önce güne başlamak isteyeceksin.

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir