Demet Yıldız Koleksiyon Lansmanını Kuruçeşme Huqqa'da Gerçekleştirdi.

26 Ağu 2014

demet-yildiz-koleksiyonu-lansmani

Demet Yıldız 17 Haziran 2014 Salı günü Kuruçeşme Huqqa’da kahvaltı organizasyonu ile tesettür giyim sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Yeni koleksiyonunu görücüye çıkaran Demet Yıldız, konuklarıyla keyifli vakit geçirdi. Koleksiyonu davetliler tarafından tam not aldı. Kahvaltı organizasyonu pasta kesimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

Koleksiyondaki parçaların tesettür giyime uygun çizgilerde oluşu dikkat çekti. Tesettürlü bayanların bol kıyafetler giyinerek de şık olabileceğini Demet Yıldız kanıtladı. Hem kullanım kolaylığı olan yaz aylarına uygun kumaşlar, hem de bol ve salaş kesimler dikkatleri çekti.

demet-yildiz-lansman

demet-yildiz-lansman-2

demet-yildiz-lansman-3

demet-yildiz-lansman-4

demet-yildiz-lansman-5

demet-yildiz-lansman-6

demet-yildiz-lansman-7 demet-yildiz-lansman-8 demet-yildiz-lansman-9 demet-yildiz-lansman-10 demet-yildiz-lansman-11

Davete katılan isimler; SefaMerve.com kurucu ortaklarından Oya Okur Erciyeş, Şüşütown Şüheda Aydın, Mağaza Kadınca Müesser Gün, Hilal Oğuzkan, Zehra Uçar, Aida Üstün, Minenin Dünyası Mine Hanım, Çağla Aksu gibi bir çok tesettür giyim tasarımcısı ve blogger vardı.

demet-yildiz-lansman-12 demet-yildiz-lansman-13 demet-yildiz-lansman-14

demet-yildiz-lansman-huqqa

demet-yildiz-lansman-huqqa-2

demet-yildiz-lansman-huqqa-3

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir