Dersaadet Abiye Modelleri

22 Dec 2016

Tesettür abiye denince ilk akla gelen isimlerden olan Dersaadet, yeni elbiseleriyle göz kamaştırmaya devam ediyor. Her zevkin tercih edebileceği elbiselerin ortak noktası tartışmasız kalitesi. Özenle seçilmiş kumaşlardaki incecik işlemelerden, katlı tül etekli seçeneklere kadar geniş ürün yelpazesi sunuyor. Dersaadet elbiselerinden kendi tarzınıza uygun en az bir parça bulacağınızdan eminiz. Gelin şimdi hep birlikte inceleyelim…

dersaadet

Grinin en güzel tonunu taşıyan yarı pelerin detaylı elbise, sadelik sevenlerin göz atması gereken modellerden biri. İşleme, taş gibi kısıtlayıcı detaylara yer verilmeyen elbiseyi tercih ettiğiniz taktirde birden fazla davette kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey her davette farklı aksesuarlar tercih etmek. Mercan, fuşya, mor, yeşil gibi canlı renklerle şıklığınızı çarpıcı hale getirme imkanı sağlayan elbiseyi aynı zamanda lacivert, siyah ve toprak tonlarında aksesuarlarla tamamlayarak zamansız şıklığı yakalayabilirsiniz.

dersaadet-2

Üstünüze oturan kıyafetlerden hoşlanmıyorsanız ve dökümlü modelleri tercih ediyorsanız püskül detaylı elbiseyi incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Defilelerde aksesuardan dış kıyafete kadar bütün parçalarda görmeye başladığımız püskül modasını elegan bir dokunuşla harmanlayan elbise siyahın asaletini taşıyor. Pelerinli olması sebebiyle de fazla kilolarınızı saklama imkanı sunuyor.

dersaadet-3

Özel günlerinde masal kahramanları gibi hissetmek isteyen prenses ruhlu hanımları da unutmayan Dersaadet, kat kat tül etekli elbisede pembenin tonuna kadar her şeyi düşünmüş. Tartışmasız günün yıldızı olmanızı sağlayacak tüllü elbiseyi dore ya da lame renkte aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Sadeliği bir kenara bırakmakta kararlıysanız mint yeşili detaylarla daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

kaftanli-abiye-elbise-gold-dersaadet-235144-2

Kaftanlı dore elbiseyi kendi renk skalasında farklı tonlarla tamamlayarak çabasız şıklık yakalayabileceğiniz gibi bordo, saks mavisi, marsala gibi renklerle çarpıcı hale getirebilirsiniz. Ten rengine yakın sayılabilecek renklerden olan dore rengi, elbiselerde oldukça şık dursa da aynı renkte eşarp ve şal gibi yüzü çerçeveleyen başörtüleri kullandığınız taktirde yorgun görünmenize yol açabilir. Özel gününüzde enerjik ve genç bir görüntü sağlayabilmeniz için dore elbisenizle teninize uyumlu daha canlı renklerde eşarp/şal tercih etmenizi öneririz.

Tüm koleksiyonu incelemek ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *