Detaylardaki Asilik: Deri

24 Kas 2015

Deri, sezonun en büyük trendlerinden birisi. Neredeyse her markanın koleksiyonunda en az birkaç parça deri veya deri detaylı ürün görmek mümkün. Eğer deriyi büyük parçalarda kullanmaktan çekiniyorsanız size bir tavsiyemiz var; asi dostumuz deriyi neden detaylarla sınırlandırmıyorsunuz? En azından başlangıçta alışma adımlarında deriyi detaylarla sınırlandırabilir, içerisinde rahat ederseniz biraz daha geniş bir alanda kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz deri detaylı parçalar;

uzun gömlek tunik

Genç çizgileri ve modern tasarımları uygun fiyat ve kalite ile buluşturan Refka markasının koleksiyonundan bir parça ile başlamaya ne dersiniz? Deri detaylarla zenginleştirilmiş bu uzun gömlek tunik okula ve işe giderken sürekli elinizin gideceği parçalardan birisi olmaya aday, ona gardırobunuzda yer açmaya hazır mısınız?

topless tesettür elbise

Topless’ın belden oturtmalı hardal elbisesi de yine deri detaylar ile bezenen elbiselerden birisi. Omuz ve bel kısmında kullanılan deri detayları elbiseyi klasik bir model olmaktan çıkartıp spor ve modern bir havaya büründürmüş.

refka yelek

Refka markasına ait bol kesimli yelek ön kısmında yer verilen deri detayları ile çok daha dinamik bir tasarıma kavuşmuş. Bol kesimi ile birçok farklı bedende kadının rahatça kullanabileceği model, özellikle serin iç mekanlarda tesettüründen ödün vermek istemeyen bayanlar için ideal.

vivezza deri biyeli kap

Lacivert ve siyah ikilisini ya çok seversiniz ya da nefret edersiniz. Ben sevenlerden birisiyim, Vivezza’nın lacivert keçe kabı siyah biyeler ile zenginleştirilmiş. Büyük cepleri ve insanı daraltmayan geniş yaka kesimi ile tam da rahatına düşkün hanımlara göre!

Ürünleri detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir