Dilek Etiz Tunikleri İle Kombin Önerileri

20 Kas 2014

Uzun uzun tunikler tesettürlü hanımlar kadar birçok bayanın favorileri arasında güçlü bir yer kaplıyor. Tayt, pantolon gibi kıyafetlerin üzerini örtmek isteyen hanımların tercihi uzun tunikler yeni sezonda yeni modeller ile karşımızda… Spor giyimde, davette, arkadaş gezmelerinde, toplantılarda pantolon üzerine tunik tercih eden hanımlar yeni sezona göz atarak gardolaplarını yenileyebilirler. Dilek Etiz tuniklerinde yeni sezon modeller anında ilgi odağım oldu. Özellikle gençlerin rahatlıkla tercih edeceği ve zıt renklerin uyumunu bir araya getiren “Etiz” çapraz kemerli tuniğiyle gözleri üzerine çevirdi. Tasarımındaki küçük ayrıntı oldukça hoş duran çapraz kuşak tuniğin üzerine dikili olduğundan çıkarılamıyor. Bu yüzden kuşaktaki ve bedendeki zıtlıktan dolayı başka renklerle kombin edilemez düşüncesi geliyor bir anda… Tüm bu düşünceleri bir kenara atarak sizin için bu zıtlığı yumuşatacak kombinler seçmeye çalıştım.

dilek etiz

Doğanın iki güçlü rengi mavi ve yeşil… Kahve ile buluşursa zıtlıkları yumuşatır. Mavi ve Yeşil renk kombinleri yazım için tık tık…

dilekkk

Siyah ve beyazın vazgeçilmezi Etiz imzalı tunikte buluşuyor. Siyah ve beyaz kombinlerinizde renkli detaylar seçin. Özellikle günlük hayatınızda kullandığınız siyah ve beyaza hareket katın. Hazır mürdüm ve orkide sezonun renkleri arasına girerken bu trendi muhakkak yakalayın.

turuncu

Dilek Etiz‘in diğer bir tuniği ise; portakal ve fuşyayı karıştırarak enerjiyi yüksek tutması… Bu kadar canlı iki rengi yumuşatmanın en kolay yolu yeşildir. Sezonun trendleri arasında olan haki yeşil yine doğanın güçlü renklerinden. Bu yüzden yeşilin haki olanını kullanarak enerjinizi dengede tutun.

mor

Mor ve yavruağzının uyumunu yumuşatmak için ise; gri tonlarda aksesuarlar kullanın. Yeni sezonda gir tonlar sizleri kaşıllayacak. Mevsim olarak grilere doğru giderken ve trendlerin baş tacı olacakken sizde zıt renkleri kullanmanın alternatifini bu şekilde yaşayın.

 

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir